Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez kètszínűsèg? Vagy ez baj?

Ez kètszínűsèg? Vagy ez baj?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy mindenkinek próbálok segíteni mindenben.

Tök mindegy, hogy haverom-e, vagy nem, vagy fiú vagy lány, ráírok, ha látom hogy baja van, ès ha van rá igènye beszèlgetek vele barátkènt kezelem, minden nap írok vele, stb...

Na de ezt úgy kell èrteni, hogy hogyha a másik barátomra haragszik akkor is segítek neki, bár azèrt a kibèkülès mindig a cèlom.

Hogy ezt mièrt? Nincs sok barátom, ès nem akarom hogy mások is így járjanak, mint èn úgyhogy segítek mindenkinek amiben tudok...

Ès termèszetesen az sem hátrány ha lesznek barátaim.

Èlőben is full ilyen vagyok, csak annyi, hogy èlőben rengetegszer hulla fáradt vagyok, ès ezèrt ez nem látszik rajtam13f



2018. máj. 4. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne kétszínūség?-,-
2018. máj. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem feltétlenül a kètszínűsègre cèlzok, inkább ti mit reagálnátok, ha kiderülne valakiről, hogy ilyen?

Tehát ez nagyon rossz tulajdonságom?

2018. máj. 4. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem dossz tulajdonság, hiszek az önzetlenségben. Viszont az ilyen embereket annyira nem szeretik, mert ha történik valami komolyabb és el kell dönteni, kinek a pártját fogod, nehéz helyzetbe kerülsz. Nekem volt ilyen haverom, összevesztem egy másikkal, és kiderült mennyire konflikuskerülő, és kétszínű. Én nem szeretem végighallgatni, ha másokat lealáznak, akiket kedvelek, ő nem ilyen volt.
2018. máj. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😀
2018. máj. 10. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt csináltam két barátommal.

Összevesztek de én kibékítettem őket.

Most ők fogtak össze ellenem és egyedül vagyok.

Ne csináld lehetőleg, mert úgy járhatsz mint én.

17/F

2018. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!