Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kezdeményezzek? 16/l

Hogy kezdeményezzek? 16/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban és elég hasonló a zenei ízlésünk és szeretnék vele beszélgetni a zenéről de nem merek hozzá szólni, pedig nagyon szeretnék veled beszélgetni mert úgy vélem hogy jó barátok lehetnénk

2018. máj. 6. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá szünetben, és kezdd valahogy így: Szia Béla, hallom Te nagyon csipázod a Linkin Parkot, mi a véleményed a What I've done c. számukról?
2018. máj. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak a zene miatt?


Van egy nagyon egyszerű módszer az ilyen helyzetekre. Elképzeled magad kívülről, és odairányítod magad, mintha egy robotot irányítanál egy joystickkal. Mondd meg a robotnak, hogy csinálja, amit mondasz. Nem te vagy a robot. Majd ha kényelmes lesz a helyzet, akkor beleülsz. Nekem nagyon sokszor segített ez a módszer.

2018. máj. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így: "Szia Dezső, nem hívsz meg egy fagyira?"
2018. máj. 6. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szia, Boti! Milyen zenéket kedvelsz? Milyen előadókat" -xy "Én is. Na, és ki a kedvenced ezek közül?"

Csak lazán.

2018. máj. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon jó lenne ha csak így lazán oda tudnék menni hozzá de a spontánság nem igazán az én műfajom :/
2018. máj. 8. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!