Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne nézzen gáznak?

Mit tegyek hogy ne nézzen gáznak?

Figyelt kérdés

Mar vagy 2 eve bejon nekem egy srac aki 3 evvel idosebb nalam es nagyon sok lany baratja van sok baratnoje volt mar meg eleg népszerű. A legjobb baratnoimmel szoktam hulyeskedni hogy leutanozom majdnem mindenben es neha hulyesegbol le is fenykepezzuk. A legjobb baratnomnek sok ilyen kepe volt es mivel a srac occsevel eleg joba vagyunk hulyesegbol el kuldte neki az utanozok

kepeket es onmegmutatta a sracnak es nagyon beeghettem elotte. 14/L


2018. máj. 6. 13:02
 1/1 anonim válasza:
Ha nem tudod mit reagált akkor miért gondolod hogy gáznak tart? Lehet viccesnek találta, lehet nem. Ki tudja? De adok egy tanácsot:Ne kezdj bele egy 17 éves fiúval, mert valószínűleg ő már kicsit érettebb és ő már szexelni akar. Nem bántásból, de így van. Hidd el, velem is történt már ilyen..Remélem azért tudtam segíteni!
2018. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!