Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néznek az emberek...

Miért néznek az emberek baleknak? Csak addig kellek míg le lehet nyúlni?

Figyelt kérdés

Terveztük a "barátokkal" hogy lemegyünk balatonra pár napra. Apámnak van lent egy telke, kis nyaraló házzal. Ő hozta fel az ötletet, és gondoltuk élünk vele.

Eddig mindenki benne volt. Mindenki örült neki. Most hogy konkrétan meg akartam beszélni szintén mindenki lelkes volt. Mikor mondtam hogy jó, akkor fejenként 5000 a benzin és a pályamatrica akkor meg mindenki húzta a szályát, és egy srácon kívül mindenki lemondta. Az egyik még el is kezdte hogy nem érti miért kell folyton a pénzen aggóni. Persze hogy nem aggódik rajta, nem az övé. Persze én vagyok az anyagias sóher szemét. És megkaptam hogy erről azért előre kellett volna szólnom mikor még beszéltük.


Egyszerűen nem értem. Ingyen kapják a szállást. Egy fillért nem kértem volna el érte. De hogy az utazást is én álljam? Mi lenne a következő? Etessem meg őket? Ez ilyen alap dolog lenne hogy akkor szóljak hogyha nem úgy van? Meg mikor szóljak? Mostantól egy hónap lett volna. Mennyivel előre jelentsem be hogy jah, bocsi én nekem se fán terem a pénz...


Ne haragudjatok hogy itt borulok ki, csak nagyot csalódtam a "barátaimban". Az egyedüli nyaralásom is most úszott el.

Nem is értem. Így most kicsit egyedül is érzem magam.

Veletek volt hasonló? Ha beállítanak hogy mégis jönni akarnak (mert őket ismerve biztos az lesz) akkor szerintetek elküldjem őket vagy menjek le nyaralni velük?


2018. máj. 6. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Megválaszoltad a kérdést. Le lehet húzni. Ne hagyd magad 1szer se és akkor máshogy állnak hozzád.
2018. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szályát :D :D :D


Amúgy meg ne hagyd, hogy lehúzzanak. Putri egy banda.

2018. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szokott barát hívni balatoni nyaralójukba. Én viszek mindig kaját-piát, szüleinek később ajándékot és vonattal megyek le...először meglepődött, mert mások még ételt sem szoktak venni, ő vásárol be több napra nekik. Eszem megáll. Szerintem ez kicsit más kategória már, mint sz egy estés vendégség. Barátaid tipikusan olyanok lehetnek, akik nem ismerik a dolgok értékét.
2018. máj. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok még túl idősek, mi? :D Gondolom a barátaid megszokták, hogy anyuci-apuci áll mindent, nekik meg csak be kell tolni a fennséges seggüket a szállodába.

Ha ezek után még le is viszed őket, előre tisztázz velük minden részletet, mert aztán beállítanak egy fillér nélkül és pislognak, hogy miért nincs már vacsora.

2018. máj. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És képesek voltak 5000 forint miatt lemondani? Amikor ilyenkor napi 5000ft-ot elver az ember egy ilyen nyaraláson
2018. máj. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Welcome to Hungary!
2018. máj. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Beteg Mo., nagyon. Ne légy segtőkész senki felé sem (kivéve, ha életveszélyről van szó), mert különben ráb×l. Ottvannak a különböző segélyszervezetek, alapítványok, segítsaenek azok, elvégre még jön a pénz...
2018. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!