Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van ezért oka megharagudni a...

Van ezért oka megharagudni a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Kérdezte múlt héten,hogy elmennék-e velük lakodalomba,hogy a férjének a testvére ne legyen pár nélkül.Azt mondtam neki,hogy őszintén szólva nem szeretem a lakodalmakat,még esetleg átgondolom.Írt,hogy akkor eltudnék-e menni velük két hét múlva a lakodalomba.Megírtam,hogy inkább nem mennék,mert van sok tanulni meg írni valóm is,szemináriumok,vizsgák is lesznek-ami igaz is.Meg ugyanbabban az üzenetben kérte még valamiben a segítségemet,amit meg is adtam neki,de azóta nemír vissza,pedig ez nem jellemző rá.Nem érzem,hogy jogos lenne a harag.Meg a sógora ha elakar hívni valakit azt neki kellene megtenni(látásból ismerjük egymást,voltunk egy társaságban is,de nem beszélgettünk).Hacsak ők nem akarnak szrevezkedni a háztam mögött,hogy összehozzanak bennünket.Volt már rá példa,hogy a férje ajánlgatott pár barátjának,hogy egyedülálló vagyok és jelölgettek mg írkálgattak,de ignoráltam a dolgot.Pedig egy szóval e mondtam,hogy ismerekedni akarok,virtális világban meg mások kínálata alapján elvből nem.

2018. máj. 7. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Pff. Mint a tini lányok.


"Annácskának akartam keríteni egy pasit, de Annácska nem akar eljönni a lakodalomba, így inkább besértődők és nem írok neki vissza."

2018. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs oka. De nem is biztos, hogy haragszik, egy esküvő előtt millió intéznivaló van, még ha csak rokon, vagy barát is vagy. Valószínűleg csak elfoglalt.
2018. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Kínos helyzetbe hoztak, utálom én is ha valakit rá akarnak erőltetni az emberre. Majd ha akarsz párt magad mellé akkor keresel és találsz is biztosan. Velem is mindig eljátszották ezt..

Meg abban is egyet értek, hogy a gyerek keressen párt magának, ne a barátnődék keverjenek. Szerintem ha tényleg ez a bajuk akkor nem jogosan haragudott meg.

2018. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Nincs. Van magán életed, te döntöd el hogy mi a fontosabb számodra. Ha ő ezt nehezményezte akkor így járt. De azért tisztázd vele a dolgot.
2018. máj. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!