Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Na most mit tegyek? Help

Na most mit tegyek? Help

Figyelt kérdés

tehat az a baj hogy nincs egy legjobb baratnom akivel barmikor bármit megosztjatnek és mindig ott van nekem

Sok baratom van de nekik már mind van legjobb barátjuk

Van egy lany aki allitolag legjobb baratom de irigy ram mivel az én csaladom nagyon tehetős az oveke meg nem és ezért magyon irigy és sokszor akar rosszat de valamikor meg nagyon kedves

Mindig ott voltam neki de lett egy uj társaság (2evvel kisebbek nálunk xd)akikkel eljár pizzazni meg minden és azota leszar és bármit kerek nem segit de igazabol hidegen hagy

Van egy lany aki 5eve legjobb baratnom de o a szomszéd faluba lakik (én varosba) és nem tudunk mindig talalkozni és nem tudok vele beszelni mert nem használ telefont

Nagyon joba van a két család és veluk megyünk nyaralni sielni kirándulni

Akkor megbeszelunk mindent de amugy meg nem

És nekem olyan barat kene aki mindig ottvan és barmit megbeszelhetek vele,mindent tud rolam,és mindig ottvan és segit

de ilyen hol talalhatnek?



2018. máj. 9. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Barátot nem keres az ember... hanem a barátság kialakul. Nagyon tapasztalatan vagy még. A való életben ez úgy működik,hogy mi emberek különbözőek vagyunk, vannak dolgok,amiket XYnak elmondok,és vannak amit nem. XY lehet jó barátom,de lehetnek dolgok amiben nem egyezünk,és inkább ZZS- vel beszélem meg. És lehet van olyan amit ZZS vel nem de XYal igen. Egyébként sajnos az ember barátja nem mindig tud személyesen a közelében lenni,felnőttként pláne nem. Görcsösen ne akarj bizalmast talalni,csak csalódni fogsz,ha kialakul meg becsüld meg. ( tehetősséget meg ne hangsúlyozzuk ennyire.. senki embersége nem a szülei pénzéb múlik)
2018. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mi az ami érdekel? Pl:szeretsz rajzolni, akkor menj el valamilyen rajzszakkörre/tanfolyamra. Ha ott találkozol olyan emberekkel, akiknek hasonló az érdeklődési köre, lehet velük tudsz beszélgetni.
2018. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!