Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Nagypn hiányzik...

Mit csináljak? Nagypn hiányzik, de semmi sem a régi már.

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben összevesztem az akkor legjobb barátnőmmel(7-8 éve voltunk barátok),azóta beszéltünk már egy párszor,de semmi sem olyan,mint régen... Nagyon szoros volt a barátságunk,mindent tudtunk egymásról stb. Sajnos én voltam a vita kirobbantója,de tulajdonképpen ő idézte elő a barátságunk megromlását...sajnos már 1-2 éve pasizik és azóta változott meg... A probléma az volt,hogy sosem figyelt rám,állandóan 0-24-ig csak az ment,hogy a pasija így meg úgy,aztán a baj az volt,hogy nem asszisztáltam a dolgaihoz...kb. fél évente újabb és újabb fiúkkal járt,közben meg engem elhanyagolt...eleinte mindig vele együtt örültem a kapcsolatának,tényleg érdekelt a dolog,normálisan beszélgettünk...de egyszercsak megelégeltem amikor az egyik családtagom meghalt és teljesen magam alatt voltam,akkor képes volt felhívni,hogy segítsek már neki egy új pasit keríteni(aznap reggel szakított a barátjával és aznap délután hívott fel,hogy segítsek neki új csávót keríteni). A problémám az volt,hogy már nem figyelt rám,pedig nem igényeltem volna sok figyelmet,de szerintem a fentebb leírt eset mindent elmond... Az incidens után elmondtam neki,hogy mi bánt,mi a bajom,de ő nekem esett és ennyi volt... Azóta "kibékültünk",de csak üzenetben,szóval a veszekedés óta nem is láttuk egymást. Sajnos nem volt igazi a kibékülés,mert a mai napig megkérdezem mi van vele (kb. Két havonta írok neki,hogy hogy van),válaszol is,de nem is tudom...olyan flegmán,meg úgy leszarja az egészet... Anno szinte minden hétvégén vele lógtam...életem legszebb 7-8 éve volt... Nagyon hiányzik,de sajnos mindkettőnkben megmaradt a veszekedés és már semmi sem a régi... Csak én írok neki néha,ő egyébként rám se hederít.


Sajnos rajta kívül nincsenek barátaim,egy-két oszt.társam van,akivel szorosabb kapcsolatban vagyok,de egyikőjük sem olyan barát,mint anno a barátnőm volt.


Egyébként mindketten 18(/L) évesek vagyunk.

Sajnos az életem sincs rendben,nagyon megviselt a haláleset is... Nagyon magányosnak érzem magam,senkivel se tudok úgy beszélgetni...úgy érzem,hogy körülöttem mindenki csak magával törődik... Pl. egyik oszt.társamnak meséltem valamit,látta,de csak annyit írt,hogy: "k". Aztán ugyanez az ember írt nekem múltkor,írtam neki,hogy majd válaszolok,csak most nem vagyok otthon,erre fél óra múlva írt,hogy miért nem válaszolok már neki...


Úgy érzem,hogy a kapcsolataimba csak én adok bele,illetve úgy érzem,hogy nincsenek igazi barátaim.


Mit tehetnék,hogy ne legyek ennyire magányos?



2018. máj. 9. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy szeretnéd, hogy megint barátok legyetek. És hogy sajnálod az egészet.
2018. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már erre,mondtam is neki,hogy nagyon sajnálom,mondta,hogy ő is sajnálja,de itt megakadt a dolog,mert egyikünk sem hívta a másikat találkozóra. Félek attól,hogy megint az lenne,mint anno,tehát hogy nem változott meg azóta,illetve félek attól is,hogy esetleg elutasítaná a találkozót vagy azt,hogy folytassuk a veszekedés előtti állapotot.
2018. máj. 9. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj én azt mondom tégy meg 1 próbát. 7-8 éve tartó barátság nem mehet így szét. Vagy megbeszélítek és megbékültök vagy pont kerül az i végére és lezárul az egész. De így semmikép se maradjon. Legbelül neki se jó ez.
2018. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ha egy kapcsolat megromlik, akkor nincs mit tenni. Engedd el, előbb utóbb úgyis muszáj lesz, belekényszerít az élet...
2018. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az elejétől átbeszélni vele az egészet. Elmondhatod hogyan érezted magad, miért reagáltál úgy, ahogy, stb. Ha ő is elmondja, és mindketten elismeritek, hogy mit szúrtatok el, nem egymást kezditek támadni, talán még van esély. Hívd el te, jobb az ilyet személyesen szóba hozni. Sajnos én is hasonlóan jártam a legjobb barátnőmmel, akivel ovitól általánosban még 4-5 évig nagyon jóba voltunk. Elkezdett pasizni, onnantól minden másba tojt, csak akkor került elő, amikor valamelyikkel szakított, panaszkodhasson. Ha találkoztam vele, akkor is csak a telefonját nyomkodta, és dumált az épp aktuális pasijával. Végül másik suliba is kerültünk, nálunk veszekedés nem volt, de teljesen eltávolodtunk, pár havonta beszélünk. Sajnos vannak ilyen emberek, elég gáz, amit csinálnak, de ha megmondják nekik, csak a sértődés van. Ha nem tudjátok megbeszélni, talán jobb pontot tenni a dolog végére és nem keresni egymást. Ebben a korban sokat változik mindenki, nem feltétlen jó irányba. Próbálj meg hozzád hasonló érdeklődésű emberkéket keresni, és olyan közösségekben barátokat találni. Írhatsz is ha van kedved, talán tudok adni ötleteket.

19/l

2018. máj. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!