Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék egy fiú barátot...

Hol tudnék egy fiú barátot szerezni?

Figyelt kérdés

Vágyom egy fiú barátra,akivel bármikor,és bármit meg lehet beszélni,hülyülni stb.

Hol találhatnék egy ilyen fiú barátot?

14/L



2018. máj. 13. 19:03
1 2
 11/19 anonim válasza:
Irj
2018. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Rosszlányok.hu
2018. máj. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy lány barát hiányzik nagyon! Voltak lány barátaim de évek során kikoptak.. Szomorú; Hát jöhetne már egy igazi lány barát! 22/F
2018. máj. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ja és milyen jó lenne egy 14 éves kislány neked 22 évesen, igaz? XD
2018. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sztem nincs gond az életkorral! Nem felszedni akarom! "A barátság komoly emberi próba és szerep,béke harcos mozgalom ahol a léleké a terep"....:)
2018. máj. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem...hülye húgom is 14 éves. nemrég derült ki róla, hogy egy 25 éves csávóval ismerkedett a neten. nem ezzel volt a gáz, egy értelmes emberről volt szó. húgom megunta és nem szólt reagált a megkereséseire a neten, így a csávó addig nyomozott, míg itt állt a házunk előtt...mivel mikor csak húgom volt itthon, ő nem ment ki a csengetésre, megvárta, míg faterom hazaér, és vele közölte, hogy ő kicsoda, és azért jött, mert szeretné megtudni, mi a baja a húgomnak. faterom csak így nézett kerek szemekkel...és a csávó is elmondta, hogy rohadt nagy szerencsénk van vele, mert jöhetett volna helyette egy agresszív beteg állat is, aki nem csak beszélgetés céljával akarja felkeresni, ha lekoptatják.


és teljesen igaza volt...de azért abban megegyeztek faterommal, hogy neki sem volt sok esze, hogy egy kamasszal ismerkedik, akinek kb. full kiszámíthatatlan a viselkedése...


ezt csak azért mondtam el, mert igenis számít a kor...egy felnőtt férfi lehet értelmesen felfogja, mi az, hogy barátság, egy 14 éves kamasz meg maximum azt állítja, aztán gondol egyet, és eltűnik szó nélkül...és akkor utána meg kapja a k_rvaanyázásokat, mert átb_szott...

2018. máj. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én nem barátkozom felnőtt férfiakkal,nem egy üzenetet kaptam,és elutasítottam mindegyiket. A hugodnak tényleg szerencséje volt.

Én azt nem is nagyon értem,hogy egy felnőttnek mi szüksége van egy kamasz barátságára,persze lehet,hogy jól kijönnek stb.de azért egy felnőtt embernek komolyabb gondjai vannak,mint egy gyereknek. Azokban pedig nem tud a gyerek segíteni stb.

Pedig egy barátságban az fontos,hogy segítsenek egymásnak.

2018. máj. 16. 19:51
 18/19 anonim ***** válasza:
pontosan így van :) többség mondjuk így gondolja itt, de azért mégis csomóan próbálkoznak, hogy na majd hátha 1 csajt sikerül befűzni...:D hát sok sikert nekik...
2018. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Te művész lélek, csak nem unatkozol? 14 évesen ne ez legyen a problémád, haladj fejlődj, guggolj sokat. :)
2018. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!