Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A Legjobb Barátnőm, de amikor...

A Legjobb Barátnőm, de amikor olyan napja van nagyon szemét velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy legjobb barátnőm akivel nagyon sok őrültségbe belemegyünk. De amikor olyan napja van akkor nagyon genya velem. Pl: Ma volt edzésünk, és az edző folyton leszólta hogy nem jól csinálja. Ezért felidegesítette magát. Mentünk eggyütt haza, én gördeszkával. A deszka megakadt egy nagyobb kőben amire nem figyeltem, de nem estem el. Erre elkezdtet röhögni de nagyon durván, ami rosszul esett hisz ő is tudja hogy még sosem estem el, és ráadásul ő még menni se tud vele. Ezért Megbeszéltem hazafelé a dolgot, de ő mindig csak azt mondta hogy: OK. Aztán jött a külön edzős téma (amit bővebben nem szeretnék kifejteni mert szerintem nem lényeges.)

És kérdezte hogy én miért edzek ennyit, mert hozzá képest még mindig dagadt vagyok. Erre nem mondtam semmit aztán hazaértünk és elváltunk köszönés nélkül.


Bövebben az utóbbi témára: Tavaly Volt rajtam kb 10 kg felesleg, de eldöntöttem hogy a sima kézilabda edzések mellet még elkezdek saját testsúlyos edzéseket, meg street workoutot. Mostmár megvan a kívánt testsúly kb. 5 hónapja értem el. És a többiekhez képest (o.társak,edzőtársak) sokkal erősebb,izmosabb is vagyok.

Mit tegyek?

Nem akarom elhagyni, de ez heti 2x min. megtőrténik és nagyon zavar :(



(Bocsi ha hosszú lett, ill. a helyesírásért is, ha valami nem jó.)


14/L



2018. máj. 16. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő a dominánsabb, mi? Sajnos sok barátság erre megy ki, az egyik fél többet megenged magának és boxzsáknak hazsnálja a másikat. Direkt azért szurkálódik, mert így többnek, jobbnak érzi magát. Vagy ignorálod az ilyen dolgait, és akkor látja, hogy nem tud ezzel idegesíteni vagy...leépíted, ha ennyire fáj.
2018. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megpróbálom a beszólásait figyelmen kivűl hagyni, de mintha néha direkt csinálná...
2018. máj. 17. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
tapasztalatból írom, direkt csinálja, hogy leépítse az önbizalmad. Van baráti szurkálódás, ugratás, de azt észre lehet venni. Ez nekem nem annak tűnik. Az edzéshez elhatározáshoz gratulálok. ez is fáj neki sztem nem akarja, hogy lefogyj, mert akkor nem tudna még ezzel is piszkálni.
2018. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, és a gratulációt. Egy ideig edzettünk eggyütt de neki már nem volt kedve csinálni, ezért o.társakkal edzek. Félig ez is zavarta mert ő másik osztályba jár, de ott piszkálják, én meg egy olyan osztályba járok ahol mindenkit családtagnak tekintünk.

Akkor gondolom irigy rám?

Vagy az zavarja hogy ennyi barátom van, neki meg csak én...?

2018. máj. 18. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!