Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen lesz barátok nélkül az...

Milyen lesz barátok nélkül az életem?

Figyelt kérdés

Szóval...Nincsenek barátaim..egy van ő pedig már elköltözött...beszélgetünk de az élettársa,munkája leköti amit én teljes mértékben megértek mert így is a barátom marad de már nem olyan akivel megbeszélhetek mindent ...

Inkább arra vágyom hogy olyan barátom haverom legyen akivel sétálgathatunk a természetben, beszélgetnénk , neha iszogatni...:( nemtudom szerintem velem van a baj.

..az antiszociális énem miatt.. De eddig csak olyan 'barátom/ haverom' volt aki mindig gúnyolt...lekezelő volt velem ..nem volt megértő és csak körülötte forgott a világ..es egyfolytaban a sajat dolgairol beszelt, lecseszett amiert nem akartam jarni discoba ( mondtam neki h nem az en vilagom) es mindig szenteskedett..h en sok pasival fekudtem le ö pedig szuz es szent es o nem adja magat konnyen..pedig nem tudta mit miert csinaltam de ez mar egy masik tortenet nem ez a lenyeg igazabol...én nem ilyen vagyok..inkabb nyugodt...

Es nem akarok feszbukon baratokat keresni mert milyen ha egy csaj ir csajra...egybol azt hiszik h leszbi vagy dilis mert at latom a mai emberek milyenek... Nem dolgozok jelenleg, majd egy kulfoldi munka lesz az elettarsammal de ott 40-60 evesek lesznek kb...

Nemtudom hol kezdjem ezt...sose tudtam ilyen feluletesen baratkozni hogy oda megyek aztan eroltetve csevegjek...



szerintetek mit tehetnek ? Mar nem tudom egyaltalan :(


(es bocsi de nem azert irtam mert ferfit vagy partnert keresek mielott irna valaki)



L/23


2018. máj. 19. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Értem. Szóval introvertált vagy, és komoly-mély barátságra van szükséged, ahol... szóval lelkitársra?
2018. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van valami hobbid? Ha sportolsz vagy ha jársz edzeni, ott is találhatsz új barátokat, ismerősöket. Esetleg koncertek vagy kisebb, barátságosabb kocsmákban lehet talán ismerkedni.

Sajnos muszáj valahol elkezdeni a beszélgetést, eleinte muszáj felületesen csevegni, ha ki akarunk valamilyen kapcsolatot alakítani. Aztán vagy elmélyül a barátság vagy nem, de egy próbát mindenképpen megérnek a kissé erőltetett beszélgetések.

2018. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez vagyok, ugyanez a helyzet velem is. De engem már nem is érdekel. Nem azért küzdök, hogy ne így legyen, hanem azért, hogy beletörődjek.

Szomorú vége lesz, már tudom...

21/F

2018. máj. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!