Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Részegen barátot egyedül hagyni?

Részegen barátot egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
Egy barátom 30 percre egyedül hagytam más barátaival,akiket én annyira nem ismerek és nagyon berúgatták. Előtte is ivott pár sört és 1-2 felest, de nem volt semmi baja. Nem tudom mi történt vele azalatt, de senki rá sem nézett,nemhogy segítettek volna neki. Én vittem haza, utána sem érdeklődött felőle senki. Mit mondjak neki? Nem foglalkoztak vele egyáltalán,elmondjam neki ha kijózanodik? Szerintetek is gáz az ilyen viselkedés?

2018. máj. 19. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos vagyok abban, hogy megkérdezi, hogyan jutott haza, akkor megmondhatod, hogy általad. Én nem mondanám el neki, hogy senki nem foglalkozott utána vele (nem lehet, hogy ő sem tartja azokat az embereket jó barátainak, inkább amolyan haveroknak?), mert nem számít. Jó, hogy ott voltál :)
2018. máj. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát azért szerintem számít. Így a jövőben talán jobban odafigyel hogy nem issza le magát annyira, hogy kiszolgáltatott állapotban legyen.

Az ilyenek pedig nem barátok. Én pl annó a legelső egyetemi bulimnak a háromnegyedét egy idegen lánnyal töltöttem a mosdóban mert szarul volt. Ez barátoknál alapnak kéne lennie.

2018. máj. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!