Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik valamilyen okból kifolyólag barátnő nélkül maradtak és egyedül nem szívesen mozdulnak ki sehova?

Figyelt kérdés
Főként a 30 körüli korosztály érdekel... :)
2018. máj. 20. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Igaz én nem 30-as korosztály vagyok, hanem csak 16-os, de igen én is így vagyok. Barátnőim akik voltak mindig tőrbe húztak, kijátszottak.

Bár én lányokkal igazán sosem jöttem ki, mert nem lenni miről beszélni, nuku közös téma, illetve a korosztályomat sem szeretem. Ezért vannak kiskoromtól kezdve, csak fiú barátaim, talán jobbak is mint a lány barátok.:)

2018. máj. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én idén leszek húsz, sosem voltam jóban lányokkal, barátaim sem voltak sosem. Egyedül nem nagyon mozdulok ki olyan helyekre ahova inkább barátokkal megy az ember
2018. máj. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25 éves vagyok. Voltak barátnőim, de életem során annyiszor költöztem, hogy lemorzsolódtak, így egyedül maradtam. De én elmegyek egyedül is kávézóba, vásárolni vagy amihez épp kedvem szottyan. Szerintem így könnyebb is az életem, mert nem kell kompromiszumot hoznom, pl. moziban, hogy milyen filmet nézzünk.
2018. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lakhelyemen nincs tarsasagom, de amugy sincsenek olyan igazi baratnoim :( igy ritkan mozdulok ki, vagy utazok


25/L

2018. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
25 vagyok, a sok költözés miatt én is egyedül maradtam. .
2018. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!