Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nincs komoly érdeklődési...

Ha nincs komoly érdeklődési köröm, akkor hogyan kell barátságot kialakítani?

Figyelt kérdés
Csak úgy elvagyok mindennel. Sok dolog érdekel felszínesen, de nincsenek olyan dolgok, amiket hobbimnak neveznék. Nem tudok hobbin keresztül ismerkedni, mert nekem nincs olyan.
2018. máj. 21. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A barátaid nem a hobbid, hanem a személyiséged miatt fognak megszeretni téged. Igen, jó dolog tud lenni a közös érdeklődés, de egyáltalán nem ez a magja egy jó barátságnak. Most gondolj csak bele... Ha egy jó barátodnak megváltozik az érdeklődési köre, akkor otthagyod!?


Szóval ez egyáltalán nem jelent negatív befolyást az ismerkedésre.

2018. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 he84 ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az 1. válaszolónak. Nem csak hobbikon keresztül lehet barátkozni, nem kifejezetten a hobbik, meg az érdeklődések alapján lehet csak barátokat szerezni. Nekem van egy régi jó barátom már több mint 10 éve. Néha egy kicsit változott mindkettőnk érdeklődése, főleg az övé, mégse hagytuk ott egymást.
2018. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de szerintem ez nem akadály egy barátságban.
2018. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!