Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek barátkozzak vele...

Szerintetek barátkozzak vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
szóval a mai napon elkezdtem beszélgetni egy néger lánnyal velem egy idős, Dél Ázsiában él. Tudom,hogy fura az egész de szimpinek tűnik, csak az a baj,hogy nem tudok tökéletesen angolul beszélgetni vele. Ti mit gondoltok erről az egészről? Megéri e vele barátkoznom vagy felejtsem el?

2018. máj. 25. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Simán:D Nyugodtan beszélj vele, írásban és szóban is. Fejleszti az angolod.
2018. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, de szerintem abból sose lesz sajnos találkozás csak chatelés,mert elég messze van Dél Ázsia. 2 órája beszélgetek vele de eddig normálisnak tűnik. Csak nem akarok,majd csalódni benne az életben
2018. máj. 25. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Dél-Ázsiában néger? Nem semmi
2018. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát valóban. Mesélt az életéről meg az ilyenek, Sri Lankában él vagy is Dél Ázsia, mesélt az elefántokról meg az ilyenek. Csak az a baj annyira messze van és max videó kamerán tudnánk látni egymást de amúgy nekem tényleg nagyon fura :D Ez az első olyan akivel beszélgetek persze külföldivel
2018. máj. 25. 18:54
 5/11 A kérdező kommentje:
De úgy néz ki bejövők neki valamiért írja cuki vagy szimpi vagy, isten ments,hogy járnék vele azonnal ki lennék tagadva a családból.
2018. máj. 25. 18:57
 6/11 A kérdező kommentje:
A családja se tudna elfogadni engem meg az enyém főleg nem :D
2018. máj. 25. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszélgetni szabad, de csak óvatosan. Azért írtam. Magadról családról-semmit.
2018. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazad van, óvatosnak kell lenni ki tudja,hogy migráns e pár napig beszélgetek vele annyit tud,hogy Magyarországon élek de többi információt nem adok ki magamról. Más a Magyar barátság,mint egy másik országban,sőt a hagyományok meg minden más,kultúra...
2018. máj. 25. 19:46
 9/11 A kérdező kommentje:
1 hét múlva írok ide nem tudom,hogy változik e minden ha igen változik az sem gond nekem igazából. :D Szép estét mindenkinek,jó hetet,jó hétvégét mindenkinek.
2018. máj. 25. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszer haverkodott velem egy néger facen. Pár éve. Végül azt akarta h utaljak neki pénzt. Szoval csak óvatosan. Nem csak a négerrel, mással is. Ez egy trükkös, rafinált világ! 22f
2018. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!