Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől lehet ez a két véglet a...

Mitől lehet ez a két véglet a társas kapcsolataimban?

Figyelt kérdés

Már egy ideje megfigyeltem, hogy nagyon szélsőségesek a kapcsolataim az emberekkel.


Van akik fele hiába közeledek, abszolút nem sikerül velük barátságot kialakítani, nehéz beszélgetem, és ők sem igazán foglalkoznak velem.


Akiket pedig jobban megismertem valami úton, közelebb kerülünk egymáshoz mondjuk barátilag, nagyon sokat szeretnének velem lenni. Ami egy ideig nem zavar, de sokszor úgy érzem, megfulladok.


A környezetemben nem ezt látom a többi emberen, lehet ez csak kívülről tűnik úgy persze.


2018. máj. 28. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Akikkel nem sikerül barátságot kötnöd, az azért lehet, mert úgy érzed nincs közös témátok, ezért nehéz a beszélgetés. Keresd a hasonlóságot a többiekben, úgy több lesz a közös témátok.
2018. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!