Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg lehetek ilyen szerencs...

Tóth Renátó kérdése:

Tényleg lehetek ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Már komolyan azt hittem,hogy találtam egy igaz barátot,erre durván hátba támadt.Facen beszélgetek egy lánnyal(társkeresőn ismertem meg,írtó csinos,kedves meg minden),volt barátom is be akarta jelölni(bíztam benne).Két hete intéztem volna neki egy gépet,mert venni akart,de utána mikor már majdnem megvolt az üzlet,kijelentette,hogy nem kell neki(segget csinált a számból),azóta nem írt.Ma mikor a lánnyal beszélgettem,felmerült,azt írta,hogy neki írogatott,beszéltek.Konkrétan bepróbálkozott szerintem.Szerencsére a lány letiltotta,mert nem jött be neki a stílusa(egy jó pont,mert szinte más a személyíségünk).A gyereket én szedtem ki az utolsó kapcsolata utáni ,,depreszióból",ha segítség kellet neki,segítettem,meg minden.Most komolyan ezt érdemlem?Én vagyok 19F ő 18F.Ha ír,biztos hogy elküldöm melegebb éghajlatra,de választékosan.

2018. jún. 1. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek szarok. Üdv a való világban. Vagy megtanulod olvasni a gondolataikat, vagy egész életedben át leszel vágva mindenhol. Nem, ez nem lehetetlen, ezt csinálják pl. a nyomozók is. Testbeszéd, szóhasználat, önkéntelen mozdulatok és cselekvések, ezek mind elárulják egy ember személyiségét. És persze a "programozott" viselkedésminták, amit tudatosan nagyon nehéz vagy egyenesen lehetetlen kontrollálni.
2018. jún. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen tetű van... Eszedbe ne jusson még egyszer szóba állni vele.
2018. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Két ilyen barátnőm is volt. Megtudták ki tetszik és véletlenül rámásztak. Ugyanígy én mostam ki őket a szakítás utáni depresszióból, lelki szemetesláda voltam. Erre megjátszották ezt. Rögtön leépítettem őket.


Remélem már elküldted a fenébe. fú de utálom az ilyen embereket.

2018. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 nem a barátnő volt a gond,mert ő normális volt,hanem a ,,barát".Igazatok van,jobban belegondolva csak szánalmasnak tudom találni a gyereket.
2018. jún. 1. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mióta ismerted a "barátot", de félreismerted. Ilyen van, ezzel is tanultál.

Szerintem ennél sokkal fontosabb, hogy a lány (aki csinos és kedves) szívesen beszélget veled FB-n.

Én alkalomadtán próbálnék személyes találkozást összehozni vele. ;-)

2018. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tervezem, a találkozót,csak le vagyok égve.Régóta ismertem,nála szilvesztereztem,de szarul esett.
2018. jún. 1. 22:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán nem mindjárt a másikban kéne keresni a hibát, gyerekek. Ha a barátnőm megcsal, nem ő a szemét riherongy, hanem én vagyok kevés neki. Én nem tudok olyan fokú szerelmet csiholni benne, hogy észre se begyen más kanokat. Ha a "barátom" piszkoskodik, én vagyok kevés neki. Én nem tudtam olyan mélységű érzelmeket elérni nála, hogy mindenki másnál fontosabb legyek számára. Mert aki fontos nekünk, azzal MINDIG korrektek vagyunk. Akinek fontosak vagyunk, ők korrektek velünk.

Stimmt?

2018. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!