Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 25 éves kör körül nehezebb...

25 éves kör körül nehezebb barátokat szerezni vagy én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim,még gyerekkoromban volt jó néhány barátom,de ahogy múltak az évek eltűntek mellőlem.

Néhányan csak kihasználtak aljas módon,néhányan pedig elköltöztek egy másik városba.

Most dolgozom,de csak pár szót szoktunk váltani a munkatársakkal,munkahelyen kívül nem találkozunk.

Járok konditerembe is,de ott mindenki a saját kis baráti társaságával edz (2-3 fő).


Ennyi évesen már nehezebb barátokat szerezni vagy jóval közvetlenebbnek kéne lennem és akkor lennének barátaim?

Ennyi idősen az emberek többségének van barátja vagy az én eseten nem olyan ritka,mint a fehér holló?


2017. febr. 7. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj ha gondolod, szívesen beszélgetek erről.
2017. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nehezebb.

Nekem sem megy nagyon. Mindenkinek megvan a legjobb barátnője még az oviból/suliból. Vagy bekerül valahogy egy baráti körbe és él boldogan.

Én még a hozott baráti körbe se tudok beilleszkedni. Tuti velem van a baj, de ha egyszer nem szimpatikusak most mégis mi az istent csináljak?

Valószínű sokan vagyunk így csak nem reklámozza senki.

2017. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lényegesen nehezebb. Főleg manapság, amikor az emberek folyton a telefonon interneteznek, elvannak maguknak, nem keresik új emberek társaságát. DE ez csak egyik ok. Ebben a korban, 25 év körül, már kevésbé kötnek új barátságot az emberek. Inkább a munkájuk, párkapcsolatuk kötik le őket. Ha megmaradnak a gimis /fősulis barátok, az nagy mázli.
2017. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Irj nyugodtan nekem is:) 17L
2017. febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. 24 leszek lassan és nincsen igazán baráti köröm, bár én már évek óta nem is keresek.

Általános suliból maradt 1 ember akivel tartom a kapcsolatot, az ő társaságába sikerült nagyjából beilleszkednem még évekkel ezelőtt, velük szoktam havonta talán egyszer összejárni, de ennyi. Amúgy is sokat kell dolgoznom és tanulnom + szerencsére van párkapcsolatom, tehát igazából időm se lenne barátokra.

Én is járok kondizni és sokan vannak ott ismerősökkel, általában 2-3-an.

2017. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is azt tapasztalom, hogy nehezebb. Nekem is írhatsz, ha gondolod. :) Meg azok is, akik írták, hogy nekik írhat :D

25F

2017. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább leírom neked a tapasztalataim.

2009-2015 között enyém volt az egyetlen közösségi klub a városban. 300 regisztrált tagom volt. Ebből 1 barátot sem tudtam találni, filmet néztünk 5db ps2-n játszottunk és a legtöbb tag aki egsyszerre volt az is 22 ember és csak egyszeri alkalom általában 5-en voltunk de még ötünk sem tudott összebarátkozni több év alatt. Interneten volt akikkel több évig chateltem mindig ő keresett nem tudott nélkülem meglenni de soha nem találkoztam egyikkel sem. És hogy egy kocsmában egy rendezvényen alkalmat találj hogy valakivel szóba állj szinte lehetetlen de ha mégis megcáfolod és nem vagy rámenős lehet többet nem látod ha rámenős vagy eltaszítod ha egyik sem akkor a következő buli alkalmára elidegenültetek egymástól. Az elidegenüléshez elegendő 1 óra. Ha valakinek a társaságára nem vagy rákényszerítve nem fogsz tudni kapcsolatot kialakítani vele. Bárhol is dolgoztam a kollégáimmal mindig jóban voltam és a volt munkahelyeim kollégái akikkel jóban voltam megismerték egymást általam hívtam őket közösségbe jöttek 1-2 évig ment és így is elidegenültek maradt a 30ból 1! De az is költözni akar.

Ezen fellül még vannak élményeim.

A rendelkezésemre álló információk alapján megállapítom hogy ameddig a világ emberre gyakorolt befolyása nem változik még két olyan embernek sem lesz barátja akik szimpatikusak egymásnak és egymást keresik.

35-40 éves korod után könnyebben találsz és 18 alatt találtál könnyebben. Kényszerísd valahogy a társaságod másra Pl: munkahely közösségi klub álltal.

Kocsmába is az ember inni jár mert függő és addig nem tágít még nem ivott eleget az is egy kényszertársaság. De ott nem jó társaságot is találsz.

2017. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!