Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha vágyom egy...

Mit tegyek, ha vágyom egy meleg legjobb barátra? 16/L

Figyelt kérdés

Most légyszi a homofóbok kíméljenek meg, mert nem vitázni akarok.

Szóval az van, hogy nem vagyok ilyen nagyon ,,lányos lány'', soha nem jöttem ki jól a lányokkal, mindig fiúkkal voltam jobba. Viszont mostmár kezdem azt hinni, hogy tényleg nincs fiú lány barátság, mert amint túljutottunk volna a ,,haver'' szinten, az lett a vége, hogy bevallotta, hogy igazából azért van jóban velem mert bejövök neki, vagy pláne, hogy belémszeretett, és ettől kezdve ugye kínos lett az egész, eltávolodtunk. Persze olyan is volt, hogy nekem tetszett meg, de én sosem vallottam be, viszont az sem könnyű úgy annak is hamar vége lett. Aztán nemrég volt egy nagyon rossz élményem is ezzel, ami betett.

Szóval logikusan átgondolva arra jutottam, hogy egy olyan fiúval lenne érdemes barátkoznom, akinél nincs esély rá, hogy belémszeret.

Tényleg nagyon vágyom egy legjobb barátra aki nagyon közeli, de nem egy lány, aki nyávog, visítozik, a körme meg a haja foglalkoztatja, meg folyton az instagramját nézegeti. A lányok folyton kibeszélik egymást, rivalizálnak, és hát velük nem olyan, mintha egy fiúval beszélgetnék na. Meg a lányok és a hetero fiúk mellett folyton feszengenem kell, hogy hogy nézek ki, plusz egy nem hetero sráccal megbeszélhetnénk visítozás nélkül azt, hogy ki jön be és miért, stb még sorolhatnám miért lenne praktikus ha meleg lenne a legjobb barátom.

A fiú barátról nem fogok lemondani, de azért ez nem úgy megy, hogy csettintek és máris lesz egy olyan srác aki amellett, hogy bír engem, hasonló az érdeklődési köre, még meleg is, így nem szeret belém/nyilván én se belé.

Szóval a kérdés az, hogy miután eljutottam idáig, mit tegyek? Hol találjak egy meleg legjobb barátot? Csomóan nyilván titkolják is, ebben a korban meg pláne, szóval baromi nehéz... Valami tipp, jótanács? Vagy mit gondoltok erről az egészről?

Köszi a válaszokat!



2018. máj. 26. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ohh fantasztikus, már megint itt egy "nem vagyok olyan mint a többi lány" hópehely. Tényleg nem vagy olyan, mert jópár fokkal irritálóbbnak tűnsz az átlagnál.

A meleg legjobb barátnak meg ott lőttek, hogy egy magára valamit is adó meleg nem áll le olyan hetero lánykákkal, akik direkt meleg öribarit keresnek.

2018. máj. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Azért vágysz meleg legjobb barátra mer nem hiszel a fiú lány barátságba? Én se hiszek benne. De akkor is... most komolyan... mi lenne ha egy netes fiu baratot talalnal? Vagy van itt sok homofób ember , aki itt próbál ismerkedni...úgyis talalnal egyet...az osszes majdnem budapesti gondolom te se az orszag közepén laksz.
2018. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

"mit gondoltok erről az egészről?"

-hogy ásd el magad. Válogass, ítélkezz mások fölött - soha nem lesz semmilyen barátod.

2018. máj. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom erről, hogy nehéz normális barátot találni, és azzal, hogy meleg fiúkra korlátozod a jelölteket, szinte lehetetlen helyzetet teremtesz magadnak.


Ráadásul, bár nyilván nem ez a célod, de amiket te leírtál, az is előítélet a melegekkel szemben.


Én a te korodban interneten barátkoztam fiúkkal is, lányokkal is, nagyobb fórumokon, chat oldalakon, tematikus oldalakon, ahol valamilyen érdeklődési kör már adott. Aztán helyben is megtaláltam a társaságomat. Nem minden lány olyan visitozós, szóval ne add fel ezt a vonalat szerintem.

2018. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Én mindig jobban kijöttem a lányokkal, viszont a környezetemben nincsen túl sok lány, mivel infó szakon vagyok. Vannak fiú barátaim, viszont nekem mindig azt mondják, hogy tetszek annak vagy amannak, van aki be is vallotta, hogy tetszem neki, ami engem nagyon rosszul érintett, mivel nem akartam visszautasítani, de ugye járni se vele. Amúgy bennem van a hiba, mert mindig arra gondolok, hogy biztos csak "azt" akarja, aki közeledik úgy jobban. (És ez sokszor igaz is)

Szóval persze, én is szeretnék egy meleg barátot, akivel biztos nem lehetne köztünk más, csak barátág. Viszont attól, hogy valaki meleg, ugyanolyan ember. Lehet nagyon is gyökér, ki tudja? Általában persze elfogadóbbak ugye, viszont ha sok bántást kaptak, lehet ppont az ellenkezője. Szóval ezek csak sztereotípiák, azt is vedd figyelembe.

2018. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Ilyen a való életben nincs, csak a halivudi propaganda filmekben, ahol próbálják eladni a homoszexualitást. Egy homo srác nem a lányok társaságát fogja keresni.


Amúgy meg nem érdemelsz barátot, mert olyan magasan hordod az orrodat, hogy beleesik az eső.

2018. máj. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem inkább arról van szó, hogy izgatnak a meleg fiúk? :)
2018. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Hű, érdekes lány vagyok, aki nem nyávog, visítozik, a körmöm meg a hajam nem foglalkoztat annyira, hogy feltűnő legyen, az Instagaram fiókomat meg két hetente nézem, amikor felrakok valamit. Ugye, mennyire kívülálló, fura vagy, aki NEM olyan, mint a többi lány? :O


Egy meleg fiú nem fog hozzád se szólni, ha te csak annyit látsz benne, hogy meleg, így nem alakulhat ki semmi sem. Erre neked is rá kellett volna jönnöd.


Mit gondolok? Hogy nem kéne szűklátókörűnek, felszínesnek és butának lenned.


17/L

2018. máj. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj, nemcsak visítozó, magát szelfiző, buta lány van. Körül kell nézned, nyitottnak kell lenned és találsz barátnőt. Előbb fogsz egy ilyen lányt találni, mint egy meleg fiút, akinek kiöntheted a lelked.
2018. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
kevesebb hollywoodi hülyeséget nézzél,inkább tömd értelmes dolgokkal az agyadat.
2018. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!