Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Rosszul esik, hogy a barátnőmn...

Rosszul esik, hogy a barátnőmnek fontosabb az új pasija, mivel lendüljek túl ezen?

Figyelt kérdés

Gyerekkori barát, kb 10 éve vagyunk barátok.

Pár hónapja vannak együtt, a srác lett a legfontosabb, az sem érdekelte, hogy velem mi van, ha rosszul voltam, az se nagyon érdekelte.

Közös programok, ha van is vagy hozza a srácot is, vagy lelép mert srác várja, harmadik lehetőség, hogy az egész beszélgetés alatt a vele üzenget.


Mindig a srácot értesíti mindenről először.


Előtte naponta írt, folyamatosan menni akart valahová, ha elmentünk, mindig azt mondogatta, hogy maradjunk még.

Most meg semmi lényegében.


Lényegében ő kezdeményzete az elején az egész barátság dolgot, de így utólag nem értem minek, ha feltűnik valaki, aztán a barátok le vannak ejtve.



2018. jún. 5. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Győzd le az egód. Vagy pasizz be te is.
2018. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Át tudom érezni. 1 uj kapcsolat meghülyíti az embereket.

Mutasd meg neki is meg magadnak is hogy nélküle ia megvagy a talpadon

2018. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A győzd le az egót mire érted pontosan? :D


Elvagyok nélküle is, csak unatkozok, aztán ha segítség kell neki, vagy panaszkodni akar és felbukkan, akkor meg szarul esik hogy ilyenkor megtalál...


Illetve hasonló érdeklődesi körünk így mindig elszórakoztunk valami hülységgel, másokkal meg nem egyezik ennyire az ízlésünk. Meg nem annyira "összeszokott" a dolog.

2018. jún. 5. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy az első és nem is az utolsó lány akit a barátnője ejt egy pasi miatt.A lány barátságok jó része így megy tönkre.

Keress olyan barátokat,akik akkor se felejtenek el ha már van párjuk.

2018. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engedd el, nekem is szinte nővéri kapcsolat szakadt meg a srác miatt.


Onnantól kezdve le voltam szarva és le vagyok máig is (10+ éve).

Ez van, én örülök, hogy boldog, de szemétség, amit tett, én sem tojom le a barátnőimet, kapcsolat ide vagy oda.

2018. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez pedig tényleg egó... ha szerelmes leszel, rájössz hogy is van ez. ;)


Másegyébként mondd a barátnődnek, hogy hiányolod, és több együttlétre vágynál... ő most szerelmes. Nem a te fejeddel gondolkodik.


Ha barátnők vagytok, igazán te is megérthetnéd őt. ;) De vezesd rá a barátnődet, hogy ő is értsen meg téged.


A jó emberi kapcsolatokért küzdeni kell. Mindenki csak a sült galambot várja, és meg vannak sértődve, hogy leszarják őket... hát gyerekek. Ti csináljátok akkor rosszul. Nem a másik a hülye, hogy éli az életét és szerelmes és változik és ilyen-olyan élmény éri.

A változás vele és nem veled történt meg. De akarod a régi "életet" vissza, miközben ő már lehet "máshol tart".


Felnőtt lét, természetes lét! Ne egóból és sértődésből gondolkodjatok. (ezért egó. mert belül fortyogsz, ahelyett, hogy a büszkeséged félre tennéd, és beszélnél vele az érzéseidről mint barátnők)...


;) Csak bátran.

2018. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tisztelned kell az igényeit, valszeg ez csak az elején lesz így, pár hét/hónap után észre veheted, hogy jobban fog keresni, de nem szabad nyűgösnek,arakatosnak látszanod, ezek azok a pillanatok amikor az ember megtanulhat igazán független maradni
2018. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd annyiban a dolgot.A barátnőd tudja ki neki a fontos.Ha fontos lennél neki többet foglalkozna veled,ennyi ezt megtehetné akkor is ha van pasija és akkor is ha nincs.
2018. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!