Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik nő és...

Szerintetek létezik nő és férfi közötti barátság?

Figyelt kérdés
Tegnap merült fel a téma a baráti tárasságomban. A legtöbben azt mondták, hogy nagyon tartósan nem létezik. Mivel az egyik fél el fog kezdeni romantikus érzelmeket táplálni a másik iránt. Vagy ha kialakul valakinek egy párkapcsolata akkor hanyagolni fogja a másikat és nem biztos, hogy a legjobb egy párkapcsolatban ha egy ellenkezőneművel jársz össze a párod tudtával is. Tegyük fel tudja a legjobb barátod esetleg ismeri is de ha rendszeresen összejártok akkor is ott fog motoszkálni benne a kis ördög. Nekem vannak 22 éves férfiként vannak nő barátaim viszont arra jutottunk, hogy azért működik jól a kapcsolat közöttünk mert inkább tekintem testvéreknek őket és ritkán találkozunk.

2018. jún. 6. 09:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
És ha igen, akkor miért nem?
2018. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

Igen, létezik.

A legjobb barátom férfi, 9 éve ismerjük egymást.

Egy közös ismerős bemutatott minket egymásnak 10 perc után azt mondta, hogy ha farkam lenne, agyonverne.

Én hasonló "kedves" szavakkal illettem őt.

Gyűlöltük egymást, de tűrtünk, mert közös baráti társaságunk volt.

Aztán néhány hónap alatt jobban megismertük egymást, rájöttünk, hogy igazából nem is olyan rossz arc a másik és elkeztünk csak mi ketten is találkozgatni.

Végül a közös baráti társaság felbomlott, de mi legjobb barátok lettünk, minden sz.rban egymás mellett álltunk.

Azt is vitatnám, hogy a későbbi párkapcsolatokban ez elítélendő.

Ő néhány éve összejött egy csajjal és felhìvott, hogy főzzek kv-t, mert hozza a bnőjét bemutatni. XD

Megkérdeztem, hogy tudja e a csaj, hogy nincs farkam, azt mondta nem de ha ideértek úgyis észreveszi. 😂

Tény, először ledöbbent szegény lány mikor meglátott, de azóta olyan jóban vagyunk, hogy néha felhív hogy menjünk el valahova kettesben, csajos programra.

Teljes mértékben elfogadta, hogy a párjának p.ncis barátja van, nem rinyál, nem kavar.

Sok időt töltöttünk együtt hármasban is és kerek perec megmondta, hogy tudja, nem kell féltékenykednie, mert látott minket önfeledten szórakozni együtt, nem volt benne semmi kivetnivaló.

Tehát igen, van igazi férfi-nő barátság, bár ritka.

Az meg pláne, hogy a barátnő nem kap agyf.szt ettől. 😏

2018. jún. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Nem értem, miért ennyire szűk látókörűek az emberek. Csak azért, mert az egyiküknek ez van, a másiknak meg az, nem fognak automatikusan kavarni. És ha totál más az ízlésük pasi/csaj terén? Attól még lehet, hogy a világon mindenről el tudnak beszélgetni.
2018. jún. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen létezik, de nem minden ember alkalmas rá, ennyi az egész..
2018. jún. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aszexuális embereknél szerintem simán...

Meg a házasságok,párkapcsolatok első néhány éve után könnyen baráti lesz a szex,vagy nemszex.

2018. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!