Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy ez ne...

Mit csináljak hogy ez ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy 38 éves hölggyel itt a gyk-n 3n vagyok 27. A mentális egészség kategóriában találkoztunk. Először csak itt leveleztünk majd ő kezdeményezte hogy beszéljünk telefonon. Az elején nagyon kedves volt azt mondta bármi problémám van inkább hivjam fel őt minthogy tépelődjek. Természetesen nem használok ki senkit. De pár nap után napról napra tologatta a beszélgetést mindig azt mondta majd holnap majd holnap, mire hétvégén nagy nehezen összejött. Ma este irtam neki hogy előreláthatólag melyik nap tudunk beszélni illetve hogy telt a mai napja erre vissza irja hogy hagyjam békén pár napig, rossz dolgok történtek ma. És még csak nem is köszönt. Nekem is rossz kedvem van de nem éreztetem senkivel. Azért köszönni illik. Meg alapból miért igér olyanokat amiket nem tud teljesiteni? Nagyon fáj ez nekem most
2018. jún. 6. 20:31
 1/4 anonim válasza:
lehet hogy nincs ideje de nem a legjobb őtlet itt barátkozni
2018. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb dolog, amit most tehetsz, hogy békén hagyod pár napig, aztán kiderül mi lesz.
2018. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Neked valami mentális bajod van?

Ha az ember ideges/feszült, akkor bizony sokszor ingerült, és a szokottnál bunkóbban reagál. Veled még soha nem volt ilyen?

2018. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen volt velem is. Skizofrénia a betegségem meg szorongás
2018. jún. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!