Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az osztálytársaim szoktak...

(~). .(~) kérdése:

Az osztálytársaim szoktak menni városba meg bulikba stb. Engem is mindig hívnak, de én nem szeretnék ennyi idősen alkoholt inni, ezt pedig nem fogadják el. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
9. osztályba járok, fiú

2018. jún. 7. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy nem fogadják el?

Megmondod, hogy nem akarsz inni. Nem tudom mi mást lehetne tenni.

2018. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elmennél velük, csak rosszul éreznéd magad, ha nem innál. Vagy ami valószínűbb, téged is rávennének, hogy igyál. Nincs az osztályodban olyan barátod, akivel nem ivós programokra el tudnál menni (moziba, mekibe, közösen sportolni...)? Én a 14 éves kort nagyon korainak tartom bulikba járásra, még gyerekek vagytok.
2018. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Hmm... nem mondom, hogy hazudj, mert az nem jó dolog. De...


De van olyan, hogy alkoholallergia. Olvass utána!

2018. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mosolyogj! Pár év múlva, amikor kozmetikushoz, belgyógyászhoz, idegorvoshoz is csoportosan fognak járni, már nem fognak hívogatni.
2018. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mindenképpen kerüld el a társaságukat,ne hagyd,hogy az ilyen jó "barátok" magukkal húzzanak mert gondjaid lesznek belőle.
2018. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az osztálytársaid menőknek érzik magukat, pedig így konvergáljak magukat a nullához.

Ne menjél velük. Figyeld meg csak idő kérdése és bajba kerülnek.

Ráadásul mivel eddig is hívtak és nem mentél el szinte biztos hogy k.o.-ra itatnak.

Keress más társaságot.

2018. jún. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!