Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MIt csináljak ha a brátaim...

MIt csináljak ha a brátaim cserbe hagytak?

Figyelt kérdés
van egy legjobb barátnőm kb 12 éve legjobb barátnők vagyunk de nem nagyon bezélünk csak ha találkozunk ami elég ritka...aztán van egy fiu barátom...vele szeretek beszélgetni csak régen tetszettem neki és azóta kicsit fura...aztán van még egy barátnőm akivel jól elvayunk amugy koliba szobatársam..csak elmesélek neki valamit és vagy látszik rajta hogy nem érdekli vagy csak annyit mondd hogy tok jó...ha tanácsot kérek kkor mindent félreért és azt mondja ne tudom...az a próblémám hogy ő sose válaszol ha irok neki..most nagy szükségem lett volna valakire de mindeki cserben hagyott...jó mondjuk a másik barátnőmnek ezekről dolgokról nem szóltam..de nem tudom mit kéne tennem..most is szükségem lenne valakire de mindenki cserben hagyott....:(
2018. jún. 8. 21:31
 1/4 anonim válasza:
Személy szerint nem értem ezt a megfogalmazást.
2018. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Szia.

Nekemis volt hasonlo esetem, annyit tanácsolok hogy ne foglalkozz többt velük.

Az ilyenek nem barátok csak egy nagy büdöss szar.

Már bocsi a kifejezésér de ahogy jellemezted a másik barátnődet egyáltalán nem érdekli hogy mi van veled, meg szerintem nem is tekint barátnőnek.

Lehet hogy csak érdekböl barátkozik veled.

2018. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fish1 ***** válasza:

Hát, nálam nem itt kezdődnek a barátok. Erre inkább csak azt mondanám, hogy ismerősök.

Keress új embereket szerintem, akik tényleg érdeklődnek is felőled.

2018. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek...
2018. jún. 9. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!