Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért cikiznek a legjobb...

Bentekerrels kérdése:

Miért cikiznek a legjobb barátnőim a szőrzet miatt?

Figyelt kérdés

Lány létemre nagyon elkezdted növekedni a szőrzetem, csak a hónaljam alatt meg az intim részen, bugyiból meg fürdőnaciból is kilátszik, de szüleim mondták hogy 15 évesen még ne borotváljam mert csak megerősödik, és én se látom értelmét.


Az viszont nagyon fáj hogy a barátnőim ezért cikiznek, kigúnyolnak, röhögnek rajtam, beszólnak, meg ilyenek. Most mit csináljak? ez nagyon zavar, de ha meg elmegyek kozmetikushoz akkor az olyan mintha ők nyertek volna én pedig mindent megteszek csak hogy megfeleljek azoknak akik cikiznek. És ők voltak a legjobb barátnőim már régóta, s most ilyen hülyeségért lesz vége a barátságnak?



2018. jún. 12. 11:43
1 2 3
 21/28 he84 ***** válasza:
Nincs igazauk a barátőnienek. Szomorú hogy nekik a szőr fontosabb, mint a barátság. Akik emiatt lenézik, csúfolják a másikat, azok éretlenek, felszínesek és főleg a külső design érdekli őket. Csak mert valami divat, attól még nem kötelező! Eléggé fura, bosszantó és szomorú, hogy sokan ezt kötelezővé próbálják tenni! Nem kéne mindenkinek birkának lenni behódolva mások miatt, hogy gyerünk a baba csupasz tömegbe szintén baba csupaszon, különben baj lehet,...! Hadd döntse el a kérdező kényszer nélkül és divat erőltetés nélkül szabadon! Az pedig egy nagy tévedés, hogy egyszerű dolog a szőrtelenítés! A legtöbb lánynak/nőnek nem az, hanem igenis macerás, nehéz, főleg néhány esetben! Ez a másoknak kényszerből leszedni nagyon nem okés és túlzás! És az inkább ciki, ha emiatt megszólnak bárkit! Olyanokkal érdemesebb inkább barátkozni, akik elfogadják, ők jobban megérdemlik, már elnézést! Ha valaki igazán elfogad minket, aki valóban kedvel minket és ha a belső is fontos a számára, akkor nem szól meg az ilyenért, nem akar minket megváltoztatni! A nőissség pedig nem csak a külsőn múlik, sokkal inkább azon, hogy valaki hogyan viselkedik, tehát mennyire nőiesen! Na meg hogyha valaki egy kicsit fiúsabb, az nem baj, ám a szőr nem feltétlenül jelent mindenkinek fiússágot.
2018. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
he84 nagyon nyomod ezt a dolgot, hogy ne szőrtelenítsen, a kérdező, de nézz körül, hogy megbotránkozik mindenki, amikor a strandon egy ilyen csajt lát. A pasiknak ez taszító, undorító!
2018. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 he84 ***** válasza:

Azért nyomom, mert tudom hogy a kérdezőnek is némiképp kényszeres, csak nem annyira hangsúlyozta. Kényszerből pedig nem jó. Tudom én is, hogy a strandokon megnézik. Ha oda szeretne menni, akkor vagy legyen bátrabb és menjen úgy letoja a többiek megbámulását, vagy beszólását (főleg őket minősíti, nem a lányt), vagy csak akkor szedje le egyszer előtte, jobb mint állandóan azon kívül kényszerből.


Az nem érdekel, hogy a férfiaknak undorító, az az ő bajuk, magukat minősítik, hoigy felszínesek és divatmániások sajnos. Elsősorban nem idegenek miatt megy oda az ember, hogy mindenkinek tetszen. Legalább nem rohanja le több férfi, ha nekik elég annyi, hogy ne próbálkozzanak, hát oké. Igenis vannak olyan férfiak is, akik elfogadják a szőrt a női testrészeken, bármennyire is hihetetlen. Még olyan is van, bár kicsit ritkább, hogy némelyik férfi gerjed rá, a fétise a szőr bármely testrészen. Ha netén nem hiszed el utánam válaszoló, hát sajnálom, attól még így van. Részben saját tapasztalat, részben pedig amúgy is tudom régóta. Ez a szőrtelenítés mánia csak egy rossz, egy kényszeresen elvárásos divat, nem több, meg a média egy része is sajnos ezt erőlteti, sokan meg sajnos ehhez nevelkedve bedőlnek a dolognak. Sajnálom a legtöbb lányt, nem csak a kérdezőt, a legtöbben kényszerből szedik emiatt a fura elvárásos divat miatt. Egy divatnak nem szabadna köteleznie senkit se rá, különben baj! Régen nem volt ez ilyen divat, sok nő nem szedte, mégis voltak barátaik, szerelmük, kapcsolatuk és családjuk is! Aki igazán kedvel minket, akiknek nem főleg a külső design számít, azok ezt megértik és jobban elfogadják!

2018. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Zuzu82 válasza:
Hali, én pl: fiú vagyok s nekem nagyon bejön a női szörzet, szeretem pl: nyaldasni is a szőrős honaljat. Nincs ebbe semmi rossz, a szőrtelenítés is csak egy divat, majd elmulik.
2018. jún. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 he84 ***** válasza:
Pontosan Zuzu. Valóban egy divat, ám túlságosan erőltetett és az a baj, hogy emiatt sok ember bizonyos értelemben szenved a kényszere miatt, amit mások elvárnak tőlük. Sajnos ez van, aki tesz ellene és nem hagyja magát, az tesz és inkább olyanokat keres, akik elfogadják, nem erltetik rá, vagy esetleg szeretik is rajta, aki nem, az meg nem.
2018. jún. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Azért nem hátrány ha a pasinak van otthon egy tartalék bozótvágója. :D
2018. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek nem az a "baja", hogy azért nem akarja még leszedni a szőrt, mert meg fog erősödni? Mert ha igen, ez egyénfüggő, valakinek erősödik ettől, valakinél nem számít, hogy 15 évesen, vagy 8 évesen kezdi el.


A barátnők meg éretlenek, lehet ezt normálisan is megbeszélni, de a mai világban ez tökre nem elfogadott.


Micsoda??!!! A hónaljszőrt nyaldosni???!! Ez undorító! Te perverz vagy, beteg állat!

2018. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 8, hanem 18 évesen! :)
2018. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!