Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sűrgős! Barátnő baj!?!

Sűrgős! Barátnő baj!?!

Figyelt kérdés
Nahát az a lényeg hogy az osztályom nahyon rákapott a Bongóra(az egy internetes ember aki mindent tud) én is írtam neki..a barátokról kérdeztem.Mivel nekem van 3 jó barátnőm az egyiket nagyon szeretem(szerimtem ő viszont nem annyira) a másik kettö meg nem annyira bír szerintem.Megkérdeztem mind a 3 barátnömröl bongót és azt válaszolta ,hogy mind a 3-uk szeretnek engem.Kicsit beszéltem vele Instagramon és kezdtem azt gondolni hogy az egyikük a 3-uk közül(arra a lámyra akivel jóba vagyok) de aztán mondta hogy nem mert 7-ikes meg művészetis stb..egyiknap kérdeztem mi a baj és mondott két nevet (tényleg az volt a baj a 3 barátnőm közül 2-ét,az egyik a jó barátnőmé volt) és momdtam hogy igen stb..ma kiderült hogy a jó barátnőm volt a bongó és úgy csinált mintha nem is írtam volna róluk olyat hogy kihasználnak stb...kéne talán beszélnem vele?vagy nem.is tudom!?!?!?

2018. jún. 13. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne, ha velük beszélnél, mert nem sokat értek ebből.
2018. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
miért hiszed el amit bongo mond ? get a life....
2018. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ő... hogy mi?
2018. jún. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A bongó egy szutyok.
2018. jún. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Könyörgöm mondd, hogy nem Bongo véleményére adsz.
2018. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Segítek, aki nem tudná, mi az a Bongo. Ez egy emeltdíjas telefonszám, be kell írnod a neved és a városodat ahol laksz. Ezek után küld neked egy üzenetet, ahol leírja, hogy kis pista nagyon szeret téged. Majd addig küldi az üzeneteket(,,szeretnéd tudni ki szeret még?"), amíg le nem stoppolod. (Kb 500Ft egy SMS)
2018. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, utolsó. Így már minden világos...
2018. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
[link] :D XD Tényleg vannak ilyen hül.yék, akik igénybe veszik ezt a "szolgáltatást" ? Na ne... XD
2018. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy a barátnőmet kibeszéltem egy Bongos oldallal(aki a barátnőm volt igazából) és másnap megtudtam ,hogy ő volt és úgy csinált mintha semmit nem írtam vagy mondtam volna..szerintetek hozzam fel neki ezt a témát vagy ne?
2018. jún. 13. 17:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, elzsibbadt az agyam. Dögöljek meg, ha értem. Csak addig jutottam, hogy felhívtad ezt a mindent tudó Bongót.
2018. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!