Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt olyan, akinek a...

Van itt olyan, akinek a felnőtté válással leépültek a baráti kapcsolatai?

Figyelt kérdés

Nem vesztünk össze, csak mindenki másfelé ment. Már csak levelezés van. Hogy lehetne ismerkedni ilyen céllal? Tanfolyamokra járok néha, de más ismerkedős hobbim nincs.

Hiányoznak a beülős kávézások, séták, beszélgetések.

Ti nem szoktatok így lenni?


2018. jún. 13. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van. Sajnos az emberi kapcsolatok 90%-a ilyen fordulatot vesz a felnőtté válás közeledtével, szóval messze nem vagy egyedül ezzel...
2018. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Esetemben mi költöztünk külföldre, így a barátokkal évente kb. kétszer találkozunk.


De engem is érdekelnek a tapasztalatok, mert családapaként a munka és a család határozza meg az életemet, nem tudok hol ismerkedni.

2018. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nagy szívás. Nem kell nekem nagy társaság, max. egy-egy ember, akivel lehet néha menni ide-oda.


Vagy külföldön vagyunk a barátokkal (én is dolgoztam kint), vagy csak más országrészben, vagy már család van...


Nem adom fel. :)

2018. jún. 13. 21:43
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Üdvöz légy a klubban. Keress hobit, barátkozz kollégákkal, gyereked barátainak szüleivel stb.
2018. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A nősülés nagy vízválasztó. Sajnos.
2018. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az egykori barátaim közül van aki külföldre ment, ideje korán 19 évesen, azóta nem járt itthon szerintem.

A másiknak már a barátságunk alatt volt egy csaja, ma már gyereket nevelnek, totál más lett az értékrendje, nem is keresem, mondhatni leszarom.


Rájöttem hogy nem jó kötődni emberekhez, mert idővel úgyis valami keresztül húzza a számításokat.

26F

2018. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a korosztály, hogy gyerekem legyen.

Az ismerkedős helyekről pedig már írtam. Hobbim nincs olyan, tanfolyamokon pedig mindig olyanokba futok, akik pont a gyerek/család miatt nem tudnak magukra időt szánni.

2018. jún. 13. 21:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen.

A pályaválasztás,család,költözés,munka és egyéb szokások a barátságok felszinességéhez vagy eltünéséhez vezet.

De ez a családtagokra is állhat.Például külföldre költözés.

A net és társai meg már csak más érzéseket vált ki :/

2018. jún. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, elég a netből nekem is. Én hangot akarok, megölelni, örülni neki, belekanalazni a fagyijába ;)
2018. jún. 13. 21:52
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emberekből eltűnik a nyitottság a párkapcsolat,házasság után.Nem is törekszenek más dolgokat beengedni az életükbe nekem ez a benyomásom.Olyan helyen élek ahol dészlávok is élnek.Ők sokkal nyitottabbak ezen a téren házasság után is.Eljárnak kávézni társasággal,új emberekkel is barátkozóak,vendégszeretőek.Teljesen más mentalitás.Van is néhány barátom,ismerösöm közülük.Könnyebb velük programot megbeszélni,elmenni valahova mint a magyarokkal.
2018. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!