Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megdicsérhetem a haverom...

Megdicsérhetem a haverom mellizmait?

Figyelt kérdés
A haverom mellizmait nagyon irigylem, fenomenális mellkasa van. Már eleve a melle alapterülete hatalmas, és ahogy domborodik rajta az izom, az valami gyönyörű. Szeretném megdicsérni, mert amellett, hogy remek genetikájú a melle, sok munka is van az eredményben.

2018. jún. 18. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Meg is puszilhatod.
2018. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Csak ha közben kivered neki.De semmi buzulás,buzulás az nuku .
2018. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2018. jún. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így leírva ultra bzis. Így tuti ne dicsért meg. De egy "Király a mellizmod, látszik hogy kondizol!" megjegyzésnek szerintem simán örülne. A lényeg hogy úgy mond mintha a cipőjét dicsérnéd. Ott se állsz le órákig magasztalni, külön a fűzők varrásától kezdve a talp rögzítéséig. Csak simán "Király cipő! Most vetted?"
2018. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Hú, a mindenit... srác, ha a férjem ilyen áhítattal csodálná a mellemet, boldogabb nő lennék. Picit fogj vissza szerintem, ha nem akarsz félreértést.
2018. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Miért nem mondod neki


"Ki vagy csecsesedve teso"

Vagy

"Tiszta csecs vagy"

:D

2018. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tetszik. Ezt fogom mondani neki. Ez így még tréfásan is hangzik majd. Ki vagy csecsesedve, tesó, tiszta csecs vagy!
2018. jún. 25. 16:34
 8/8 Scav ***** válasza:
49%
Közben nyald meg a mellbimbóját. Ki tudja, lehet szintet lép a barátságotok! :D
2018. jún. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!