Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sos. Kulfoldi baratnom akar...

Sos. Kulfoldi baratnom akar kuldeni egy ajandekot de anyaek nem tudnak rola hogy ki o. hogyan kellene ehhez "hozzaallnom"?

Figyelt kérdés

az instagram fanoldalamat tavaly kezdtem mikor megismertem idaig a legjobb baratnomet. viszont kulfoldi, orosz. mivel eleg szoros a baratsagunk, meg akar lepni egy ajandekkal, amit postazni szeretne. sajnos visszakellett utasitanom. a szuleim arrol sem tudnak hogy van instagramom, szoval semmirol nem tudnak. ha megtudnak akkor valoszinu a mobilomat se hasznalhatnam meg telefonalasra se. tulajdonkeppen a sulis kornyezetemben es ugymond a valo eletben szinte alig van ilyen baratom, es nem tudom mi lenne ha nem tudnek az orosz baratnommel kommunikalni. nagyon szigoruak, egyszer azert szidtak le mert "engedtem" hogy egy masik legjobb baratnom apukaja boldog szuletesnapot kivanjon nekem.

segitenetek nekem? koszi elore is


2018. jún. 21. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kuldje a postara es bemesz erte.

Kuldje ismerosodhoz.

Csomag atvevo pontok.

Kuldje az iskolaba.

Kuldje az edzesre ahova jarsz.

Kuldje szomszednak.

Kuldje a kisboltba.

Kuldje a ...

2018. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy másik barátnődet hogy vegye át, címezze oda.
2018. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Bocs az offert de borzalmas szuleid vannak. Nem tudom mifele mentalis problemaval kuzdhetnek, de ez orvosi eset...
2018. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

"az instagram fanoldalamat tavaly kezdtem mikor megismertem idaig a legjobb baratnomet." ; meg "egy masik legjobb baratnom"


Instagram "fanoldalt" csinálsz magadnak, meg úgy rangsorolod az állítólag barátodnak tartott embereket, mint két pár zoknit... :'D


Szerintem itt olyan gondok vannak, amiket mi, a Gyakori felhasználói már nem fogunk tudni megoldani. Rajtunk ez már túlmutat...

2018. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

azért látom magam előtt

"boldog..."

"na de Jani bá, mit képzel magáról, már tessék befejezni"

2018. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat.
2018. jún. 22. 10:11
 7/8 A kérdező kommentje:
21:59 az a gond hogy tulsagosan feltenek, amit megertek hiszen szulok akiknek reszben a felelosseg is fontos :D bar amugy ez az egesz szulinapos sztori tul volt reagalva
2018. jún. 22. 10:13
 8/8 A kérdező kommentje:
22.00es tudod hogy te sem ugy ertettem. nem kell a kotekedes. egy embernek nem csak 1 legjobb baratja lehet
2018. jún. 22. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!