Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akar a barátnőm nem...

Miért nem akar a barátnőm nem akar eljönni hozzánk?

Figyelt kérdés

Egymástól elég messze lakunk, és már többször megígérte, hogy eljön meglátogatni. Azzal nincs baj, hogy nem látom, mert egy kollégiumban lakunk. Folyton csak mondja, aztán mikor eljön az időpont akkor kitalál valamit, hárít. Miért lehet, hogy valaki nem akarja ezt, mikor közben tudom, hogy kedvel..


20/L



2018. márc. 24. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem akar kellemetlenséget okozni a jelenlétével. Én se szivesen megyek látogatóba a barátaimhoz, mert tudom, hogy feszélyezve érezném magam abban a környezetben.
2018. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok vele mint az első. 21 vagyok ilyenkor már kellemetlennek érzem magam más családjánál hacsak nem gyermekkori barátról van szó akinek régóta ismerem a szüleit. Plusz ugyebár ha kolis vagy akkor amikor otthon vagy akkor látogatod a szüleidet lehet hogy nem akar belepofátlankodni.
2018. márc. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfordítva: miért akarna elmenni hozzátok? Udvariasságból nem mond nemet, inkább kifogást keres, teljesen rendben van. Ejtsd a témát, ne hívogasd és kész.
2018. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat!
2018. márc. 24. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as: azért nekem is furcsa lenne, ha a barátnőm nem akarná megismerni a szüleimet. Ha itt erről van szó. Ha már ismeri, akkor inkább te legyél őnáluk.
2018. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!