Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kérjek bocsánatot a...

Hogyan kérjek bocsánatot a legjobb lány barátomtól?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nagyon összevesztünk egy félreértett dolgon, szerintem az óta is azt hiszi, hogy én ártottam neki. Facebookon letiltott és sehogysem tudom el érni, másik városban is lakik. De nagyon kedvelem mint barát, mit tegyek most? 19/f

2018. jún. 21. 22:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjuk már... mese habbal.
2018. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
50%
a le írtak alapján ő már le zárta magában vagy netán talált más barátokat ha annyira izgatnád föl kereset vagy írt volna, Elemezd az okokat, vond le a következetéseket és lépj tovább,előbb kellet volna elé állnod ,tényleg veszett ügy,ha nem habi Keress valódi legjobb barátnőt
2018. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kistál_és_a_bor válasza:
Nem reagáltál arra, hogy egyáltalán miért is akartál bocs-ot kérni, ha egyszer nem te voltál...!
2021. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!