Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hozzam rendbe a barátsá...

Hogyan hozzam rendbe a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátnőm és köztem mostanában elég feszült a hangulat. Jobban mondva az utóbbi 1-2 hónapban.

Az is közrejátszik (szerintem) hogy a vizsgák mindannyiunkra nagy feszültséget raktak.

Tudom hogy van velem valamj baja, nem akar velem lenni (egy másik barátunknak mesélte én is onnan tudom).

Semmi konkrétumot nem mond csak annyit (persze nem a szemembe) hogy felb**szom. Pontosan tudom hogy egyikünk sem szent.

Részemről a feszültség azóta tart amióta olyan dolgokat csinál amikkel én az elveim meg a józan paraszti eszem miatt sem értek egyet.

Gondoltam felül emelkedek ezen és próbálok tőle elvonatkoztatni.

Aztán 2 hete egy félresikerült este után eléggé kiosztottam. Talán nem volt szép de felelőtlennek tartottam azt amit művelt (nem is magam miatt). Részletekbe azért nem megyek bele mert nem érdekes a dolog szempontjából.

A nyáron semmi ideje rám( se a közös baráti társaságunkra) mondván nem ér rá (pontosabban elege van belőlünk) és inkább egy másik baráti társaságára koncentrál akikrt kb. 4 hónapja ismer. Talán féltékeny is vagyok rájuk bevallom, mert ők a "jók" akik bátorítják a hülyeségekre mi meg a "rosszak" akik próbálnánk megóvni.

Engem nagyon bánt hogy így alakult mert egy nagyon jó, (eddig) hihetelenül őszinte stb barátságunk volt. Szeretném helyrehozni.

De messengeren nehezen lehet vele ilyenekről beszélni (meg én sem szeretek) személyesen nincs ideje és ott nem mondd semmit. Talán kicsit máshogy viselkedik de nem feltűnően.

Arra gondoltam most egy ideig hagyom és nem keresrm de utána? Mit tegyek?

Ő 20, én 19.



2018. jún. 25. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy el kellene engedned. Ő már más utakon jár...

Időnként próbálkozhatsz, hogy nem gondolta-e meg magát, de ne nagyon erőltesd. Lehet hogy az új barátai mosták át az agyát. Lehet, hogy meg sem érdemli a barátságodat!

2018. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Volt már hasonló esetem egy másik barátommal és ott meg tudtuk oldani. Hasonnló volt a probléma és hasonlóak voltak a "tünetek" is.

Persze ott a másik fél elmondta hogy mi a baja őszintén. De ott is telt el idő.

Nem szeretném ilyen könnyen feladni. Jó ember ő és az egész túl értékes ahhoz hogy csak így hagyjam. Legalább az okát tudni szeretném.

2018. jún. 25. 22:04
 3/3 anonim válasza:

Ha tényleg jó barátod akkor méltóztatik legalább őszinte lenni a kérdésedre annál bővebben hogy felidegesíted őt



és majd úgyis megérzi a hiányod idővel

külömben meg csak rontani tudsz a helyzeten ha ő nem akar javítani

2018. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!