Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek is van olyan barátnőtök...

Nektek is van olyan barátnőtök, aki szemét volt veletek és ti folyton megbocsátotok neki, amivel hatalmas hibát követtek el?

Figyelt kérdés

Mindig ír, aztán el is megyek vele valahova, mégha hülyeség is...


Viszont újra és újra rájövök, hogy hiba, hatalmaa hiba volt.


Gyerekkorunk óta mindig én kísérem el valahova, de ha nekem kell valami, folyton hátba támad.


2018. jún. 27. 16:47
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Volt általános iskolában. Mindig sejtettem hogy ő lop tőlem de nem volt bizonyítékom meg igazából ő volt az egyetlen aki szólt hozzám az osztályban. A bomba akkor robbant amikor sikerült más barátokat találnia, onnantól kezdve csak arra kellettem volna hogy a leckét másolja rólam. Egyszer ellopott egy nagyobb értékű cuccot és rám akarta fogni, na akkor nekimentem és így ért véget a "barátság".
2018. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaj, ilyen lopós "barátnőm" nekem is volt. Elkérte az én táskámat, miközben cipőt próbáltam, abban hozott ki egy cipőt, mint utólag kiderült. Ezalatt én cipőt vásároltam. Annyira naiv voltam, hogy később jöttem rá, miért az én táskámban. Ha lebukik, akkor rám fogja.


És ezekben semmi szégyenérzet nincsen, ő is esküdözött, hogy soha nem csinált még ilyet. Ja csak mint kiderült tőlem is lopott.


Kérdező, én az ilyen embereket leépítem, nekem is sokszor le kellett futni ugyanazokat a köröket. De egy idő után az ember belefárad. Nem fog változni semmi, csak még rosszabb lesz.

2018. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nálunk az volt, hogy mindent rám fogott, csakhogy falazzon magának...


Mindig adtam egy-egy esélyt, de hiába.

2018. jún. 27. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit fogott rád?

Végül is mindegy, mindenképpen hanyagold ezt a kapcsolatot, mert évekkel később is csak keserűen fogsz erre gondolni.

2018. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!