Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg én voltam a szemét?

Most tényleg én voltam a szemét?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm újabban mindig mikor megígéri, hog találkozunk, mindig az utolsó pillanatban lemondja valamiért. De nem olyan fontos dolgok jönnek közbe, hanem olyanokért, hogy mert hideg van, mert egyszer fújni kellett az orrát és fél, hogy náthás ezért inkább pihenne, mert kint meleg van és ha kimelegedett, ha bemegy egy klímás helyiségbe, akkor megfázik és most volt beteg meg ilyen apróságok miatt. Eddig mindigelnéztem meg mondtam neki, hogy semmi baj, akkor majd máskor, de már 2 héten belül kb harmadszor ráz le ilyesmi nevetséges indokokkal. Mostis szombaton mentünk volna vlahová, amit már hónapokkal ezelőtt megbeszéltünk és az utolsó pillanatban lemondta, mert neki házidolgozatot kell írni. (A házidolgozatot nem most adták ki neki, hanem hetekkel ezelőtt csak az utolsó percekre hagyta, mert náthás volt és ő úgy nem tud koncentrálni a házidolgozat írásra.) Megírtam neki, hogy ez már nagyon rosszul esett, mert nem ez az első eset, hogy számítok rá és lemondja, ráadásul nem most adták ki nekik ezt a házidolgozatot, fokozatosan már meg tudta volna csinálni, ha már ezt a programot nagyon régen megigérte, tudta mikor lesz és most meg van sértődve. Most ez tényleg ennyire nagy szemétség volt, hogy ezt írtam neki?

2018. máj. 11. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen "barátom" ... ő mindig a tervezett találkozó előtt 1-2 órával eltűnt, majd nem jött, és 3-4 órával később előkerült, hogy véletlenül bealudt. Kiadtam az útját, az én időmmel senki nem szórakozhat, nekem is csak egy életem van. Alkalmi gondok megesnek, de hogy 10-ből 9x így mondja le, azt nem nyelem be.
2018. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem értem, hogy miért van most megsértődve, mertnem érzem bunkóságnak, amit írtam. Mert ha tanulnia kellene dolgozatra, az még rendben van, de ilyen ostoba indokok miatt, hogy hideg van és nem akar megfázni, vagy meleg van és kimelegedve megfázna a klímás helyiségben azért túlzás.
2018. máj. 11. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Műhiszti, el ne hidd, hogy ennyire rosszul van. Aki akar az tud és talál megoldást is.
2018. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne megsértődve? Honnan veszed ezt? Ha nem ír vissza vagy ilyesmi, annak az is lehet az oka, hogy szégyelli magát.

Amúgy nekem is van ilyen barátnőm, de én belenyugodtam, hogy ő csak amolyan beszélgetős barátnő, nem ide-oda eljárós. Ő is sokszor javasolt programot, amit lemondott, hol előre szólt, hol nem, de már a 2. ilyen alkalom után nem vettem soha komolyan, akármilyen leendő programról is beszélt. Csak kb. 2x mentem el vele azóta, hogy kiderült, hogy ilyen megbízhatatlan, de akkor is csak úgy, hogy egy harmadik barát is ott volt, aki 1000%-ig megbízható, és úgy mentünk el valahova. Tehát, ha lemondta volna a találkozót, még mindig ott lett volna a másik barát, tehát nem mentem volna egyedül.

2018. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy darabig nem írt vissza, aztán meg azt írta, hog most neki ez nagyon rosszul esik, amit írtam és nem érti, hogy miért kellett ilyet ilyet írnom.
2018. máj. 11. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd vissza neki, hogyha nem érted, akkor fuss neki mégegyszer a magyarázatomnak.
2018. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!