Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tette ezt velem? (15-20 év)

Miért tette ezt velem? (15-20 év)

Figyelt kérdés

Volt egy 3 évvel idősebb lány, aki elkezdett nekem udvarolni (Tudom,h ogy nem a lányoknak szokás de ez most mind1) és elkezdődött köztünk egy kapcsolat.

Olyanokat mondott, amiket tényleg komolyan lehetett venni. Azthittem komoly mind amiket mond és csinál, de lehet az is volt... Erre egyszercsak már nem írt, nem keresett, meg semmi. És kiderült, hogy összejött egy olyan sráccal akiről ott pampogott, hogy mit zaklatja, meghogy milyen nyomorék a fiú mert irogatott neki.

Én már elkezdtem a felejtést és a feldolgozást szerencsére, de egy dolgon kattog sajnos az agyam még mindig. MIÉRT CSINÁLTA EZT VELEM??? Miért kellett így átvernie engem? Miért játszott velem? Semmit az ég világon nem tettem soha senki ellen. Erre egy lány jól a föld alá ás. És szarul éreztem magam hetekig, meg még most is egy kicsit, mert természetesen nem lehet olyan könnyen elfelejetni egy szerelmet.



2018. júl. 1. 00:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled csak "elütötte" az időt. Kellett neki valaki aki, érezteti vele hogy fontos így belőled táplálkozott. Tudom hülye megfogalmazás.. A lényeg hogy csak kihasznált amíg nem jött össze az amit akart. Sajnos van ilyen. Egyre több. Legközelebb már te is óvatosabb leszel. Fel a fejjel.
2018. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De arra nem gondol, hogy nekem is vannak érzéseim? Nem gondolt bele, hogy nekem most ez nagyon rosszul esett?
2018. júl. 1. 00:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem és nem. Ilyen esetben nem érdekli őt hogy te mit érzel. Csak az a fontos hogy neki jó legyen. Szórakozott. Élvezte a figyelmet amit neki szenteltél. Plusz :3 évvel idősebb mint te.. Ritka az ha egy lányt fiatalabb srác érdekli.
2018. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

A vágy az nem szerelem már bocsika.

A szerelem az kölcsönös ergo a (viszonzott szerelem) az igazi szerelem.

Te max csak vágyat éreztél, hogy ő kell neked. (Átlagban így van)

Tudod miért csinálta veled? Mert kanos volt.

Átérzem a helyzeted, én is ugyan ezt éltem át régebben.:)

Hiába szeretted "szeretted" hiába adod a feltétlent.(hűség, törődés)

Nem kellesz neki mert nem beléd "szerelmes"

Figyuzz. Nem volt meg a kémia. Vagy kicsi a pucud, szarul csokolsz, valamit szarul csinaltal.

Nem veletlen van kitalalva, hogy a fiu kezdemenyez egy lanynal.:) ha "szerelmet" akar persze ez inkabb azokra igaz, akik nem csak az intimitasra mennek. Hidd el, egy lany leszuri ha a fiu csak intimitasra megy, de ha tudja csak akkor megy bele ha o is arra vagyik.

Pl...18-28 eves korig a lanyok "elvezik az eletet" ami azt jelenti, hogy nem kivannak "leragadni egy pasinal". Ha van nalad szebb vagy penzesebb, barmi, es alkalmuk nyilik ra pl veszekedtek vagy barmi, (ott hagy) ez 99.99% ban igy van.

Tudod a "tarsasagat" nem tudod konnyen elfelejteni..nem a szerelmet nem tudod.:) ami csak delibab.:D

Ha (szerelemre vagysz) akkor 30 eves not keress magadnak.:D

Azok tuti nem csalnak meg mert ott is elojon a (kapuzaras) mint a fiuknal.

Addigra a lanyok ertik amit most ide leirtam es hidd el nem csalnak meg, mert ez igy van.:)

A legelso csalodasomkor..elhataroztam, hogy konyvet irok mi is az a "szerelem" tudod mire jutottam? 7 fejezetbol all aminek az a cime, hogy a fajdalom utjai, mert a hozzad hasonloak, vagynak a szerelemre..de "nem akarjak" hiaba a tokeletes szoke herceg feher lovon bmw sok penz izmos stb (en) megsem kellettem 1x.

Tehat, ott az elo pelda, es ha hiszed ha nem, kozepesen azep lanyrol beszelek nem is valami huuu de szeprol, es erdekes hogy volt pofaja na mind1.

A lenyeget erted.:)

Fel a fejjel, ezt a lany hodit meg engem, pedig hanyagold ha csak nem erzed magad "lanynak" vagy bizunak.:D

A fo kerdesed hogy "miert csinalta ezt velem" leegyszerusitve...mert meg gyerek, es mert "emberi leny"

Ajanlom figyelmedbe a dr house cimu sorozatot.

(Mese) de ...a lenyeg hogy a dr house aki szar az a jo ember vegulis es a "jok" pedig a sult idiotak.:)

Amugy...tudod mi az erdekes? Hogy...sosem a fiuk valasztanak part.:) mert a lanyok dontik el hogy bejossz neki es "hadja magat" a kulsod miatt vagy a belsod miatt szituacio miatt mind1.

Gondolj csak bele, ha nem jossz be neki, nem hadja hogy ostromold.:D

De...egy szemelyes tanacsot mondok neked.:)

Kerlek..legyen eszed mostmar annyira, hogy nalad 3 evvel fiatalabb lannyal kezdesz, hidd el Isteniteni fog mert egy idosebb srac felfigyelt ra.:)

Ha a kulsosegekre mesz..szamolj azzal, hogy meg kell szenvedned hogy magad mellett tudhasd mert hidd el ha nem tudod tuti megcsal.:)

Nah remelem elgondolkodsz maistro.:)

2018. júl. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért ne vegyük el szegény srác kedvét teljesen az idősebb nőktől, engem 20 éves lány létemre simán tudnak érdekelni a nálam 4-5 évvel fiatalabb fiúk is akár.:D Viszont úgy néz ki, ez a csaj valamiért tényleg nem vette komolyan a kapcsolatot, biztos van valamiféle figyelem- vagy szeretethiánya, amihez empátia már nem társul, de gerinc se nagyon, mert még egy tisztességes szakításra sem volt hajlandó, csak kihátrált a képből kényelmesen. Kérdező, lehet, hogy momentán téged ez nem vigasztal, de néhány hét vagy hónap múlva már nem fognak foglalkoztatni ilyen kérdések, hidd el.
2018. júl. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

A hosszu szlogenes vagyok.:)

Figyelj te 20 eves leanyzo.

Teged azert erdekel akarki mert peckes vagy. . Mind1 kivel vagy nincs idealod. Csak legyel valakivel.:)

Es amugy meg...sajnos igen..30 eves korig a lanyok fiuk de inkabb a lanyok tobbsege ilyen horrible gerincetelwn.

De te sem vagy kivetel.:)

Tudos mikor kaphatod meg a feltetlen szerelmet egy fiutol? Mikor sosem enged el? Ha pl a kerdezore rairnal es "segitenel neki" ebbol leszurhetned hogy nem csalna meg sosem.:)

De tudod..a lanyok 100% a nem egy (megmento tipus)

.:)

Addig...

Hogy van neked is "pofad" tobbre vagyni annal ami te magad vagy? .:)

Hagyad mar :D

2018. júl. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szemlátomást nehezedre esett összefüggően fogalmazni, soronként reagálnám le az igazán szívélyes hangvételű és cseppet sem vádaskodó válaszodat:

„Teged azert erdekel akarki mert peckes vagy. . Mind1 kivel vagy nincs idealod. Csak legyel valakivel.:)”

Ha mindegy lenne nekem, hogy kivel vagyok, akkor lennék valakivel most is. Amúgy ja, ideálom tényleg nincs, megismerni szoktam az embereket, aztán vagy megszeretni őket (az összes hülyeségükkel együtt), vagy nem. Pecked neked van, én lány vagyok.

„Es amugy meg...sajnos igen..30 eves korig a lanyok fiuk de inkabb a lanyok tobbsege ilyen horrible gerincetelwn.

De te sem vagy kivetel.:)”

Részemről a szerencse, hogy végre összefuthattam egy olyan emberrel, aki nemcsak engem ismer jobban saját magamnál, de a világ összes nőjét is. (Miért pont 30?)

„Tudos mikor kaphatod meg a feltetlen szerelmet egy fiutol? Mikor sosem enged el? Ha pl a kerdezore rairnal es "segitenel neki" ebbol leszurhetned hogy nem csalna meg sosem.:)

De tudod..a lanyok 100% a nem egy (megmento tipus)”

Köszönöm az életvezetési tanácsot, de egyrészt nem tettem fel egy kérdést sem a felsoroltak közül, másrészt a Kérdező sem jelezte, hogy igénye lenne a „megmentésre”, én pedig nem vagyok sem Batman, sem annyira szánalmas/kétségbeesett, hogy le akarjam erőszakolni magam mások torkán. De itt és most kinyilvánítom ünnepélyesen, hogy bárkivel szívesen elbeszélgetek, ha szeretné.

„Hogy van neked is "pofad" tobbre vagyni annal ami te magad vagy? .:)”

Mire vágyom? Mi vagyok én? Mi ez a számonkérő hangnem? Hát bocsmá’, hogy hozzá mertem szólni a kérdéshez.:D

2018. júl. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#3 érdekes a látásmódod

A " leányzó" kioktatásán jót nevettem.. (kínomban)

Kár általánosítani minden nőt.. Neked talán azért vannak rossz tapasztalataid mert olyanok vettek körül akiknek csak a külsőség számít. Holott vannak olyan nők / lányok akik többre értékelik a belsőt, stb. stb. Jobban meg kell válogatnia az embernek hogy kit enged magához közel. Ha pedig van már némi tapasztalat akkor könnyen ki lehet szűrni hogy ki mit akar igazából.

2018. júl. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azért nem akartam, hogy ilyen veszekedés jöjjön ki ebből :D. Nyugi.

És természetesen köszönöm az eddigi válaszokat!!!

2018. júl. 1. 11:47
 10/11 anonim ***** válasza:
13%

Csak a klasszikus 110 iq smbereket sajnalom azt a 2 idiotat :D

Biztos sokra vittetek :D

2018. júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!