Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos a kiakadásom?

Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Egyik haverommal (ő fiú én lány vagyok) együtt járunk edzeni. Pár napja mondta hogy menjünk edzeni, de hogy hozza egy másik haverját is (egy lányt), és majd bemutat neki. Lementem, már ott voltak. Bementem, a csaj nem volt szimpi, de próbáltam kedves lenni vele, de ő egyből elkezdett azon röhögni hogy nekem még annyi mellem sincs mint neki. A haverom meg rohogott vele.Ezen kiakadtam, ott is hagytam őket. A haverom később írt hogy csak poén volt minden mert ez a csaj mindig ilyen, később bocsánatot kért, de én nagyon haragszom rá. Jogos?
2018. júl. 5. 17:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egyebkent irigylem azokat a fiukat/lanyokat akiknek van baratjuk az ellenkezo nembol :/

Nalunk a suliba 1 lany sincs ugyhogy hatranybol indulok :D :D

2018. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hát ami az alakomat illeti arra mindenki azt mondja hogy nagyon jó, sokat sportolok ezért nyilván nem vagyok hatalmas mellekkel megáldva. Amugy nincs bajom a kinézetemmel, de úgy vagyok vele hogy más akkor se kritizálja. Ami meg az ellenkező nemű barátokat illeti utolsó, nem vagy egyedül, valamiért ugy erzem ennek a nagyszerű barátságomnak is vége, de a fiúkkal valók valahogy mindig hamar és hülyén vègződnek xD
2018. júl. 5. 18:20
 13/23 anonim ***** válasza:

3 as 5 os 6 os 7 es vagyok :D

Akkor biztosan azert mondta mert feltekeny az alakodra :)

2018. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

3,5,6,7 vagyok

Amugy nekem is vannak erdekes torteneteim az ellenkezo nemmel kapcsolatban de nem untatnalak vele ugyhogy nem irom ide :D

2018. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
3,5,6,7 ha gondolod irhatsz privátba sztorikat én is mesélek még xD
2018. júl. 5. 19:06
 16/23 anonim válasza:
0%
Habár én lány vagyok és NEM vagyok leszbikus de én utálom mikor valakinek hatalmasak a mellei szerintem nem valami esztetikusak és hat magamból indulok ki mivel nekem is azok vannak,de mindig kicsiket akartam:(
2018. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Irtam :)
2018. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos, igen, egy lány számára a mellméret mindig érzékeny téma, hiszen úgy gondolják, hogy ez határozza meg a nőiességüket, és pontosan ezért aljas és primitív dolog ezzel viccelődni. Általában pont az ilyen buta, kicsinyes emberek próbálkoznak ezzel, akik egyébként nem tudnak mivel megtámadni. Hasonlót én is tapasztaltam már, csak fordított esetben. Még korábban valami miatt vitába keveredtem egy lánnyal, és azzal próbált visszavágni, hogy biztos kicsi a micsodám. Nem mintha bármi köze lett volna ennek a témához, vagy látta volna valaha, de többet nem is néztem ki belőle... :)

Több időt legalább nem pazarolsz erre a haverodra, úgy, hogy meg sem érdemli. Másrészről még bóknak is felfoghatod ezt az egészet, hiszen biztos csak azért csinálta, mert a konkurenciát látta benned, és sokkal vonzóbb vagy nála.

Mit sportolsz egyébként?

2018. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A beszólásából kiderült, mennyi esze lehet szegénynek, nem csoda, ha a tőgyein kívül semmi mást nem tud felmutatni :D Én is remélem, visszavágtál neki valamivel. És mellesleg a srácról is meg lenne a véleményem, ha ilyenekkel barátkozik..Van az a mondás, hogy madarat tolláról, embert barátjáról :)
2018. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hosszútávfutó vagyok :) csak eleg rossz hogy a haverom is igy viselkedett mert vele nagyon jo kapcsolatunk volt
2018. júl. 5. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!