Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jogos a kiakadásom?

Szerintetek jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés
Egyik haverommal (ő fiú én lány vagyok) együtt járunk edzeni. Pár napja mondta hogy menjünk edzeni, de hogy hozza egy másik haverját is (egy lányt), és majd bemutat neki. Lementem, már ott voltak. Bementem, a csaj nem volt szimpi, de próbáltam kedves lenni vele, de ő egyből elkezdett azon röhögni hogy nekem még annyi mellem sincs mint neki. A haverom meg rohogott vele.Ezen kiakadtam, ott is hagytam őket. A haverom később írt hogy csak poén volt minden mert ez a csaj mindig ilyen, később bocsánatot kért, de én nagyon haragszom rá. Jogos?
2018. júl. 5. 17:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
És a haveromtól megkaptam hogy ez egy tök normális szitu volt csak én reagáltam túl
2018. júl. 5. 22:10
 22/23 anonim ***** válasza:

"Habár én lány vagyok és NEM vagyok leszbikus de én utálom mikor valakinek hatalmasak a mellei szerintem nem valami esztetikusak és hat magamból indulok ki mivel nekem is azok vannak,de mindig kicsiket akartam:("


Ez milyen rohadt fura. Még soha nem jutott eszembe, hogy a szembejövőt utáljam, mert bütykös a lába, göndör a haja, vagy nagy a melle.

2018. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nem azt mondtam hogy azt az embert utálom hanem csak egyszerűen engem taszít és nem tetszik ha valakinek olyan giga nagy.Megkoszonnem ha nem forgatnád ki a szavaimat.Ez az ÉN velemenyem és tisztelj meg azzal hogy nem akarod atformálni a tiedde.
2018. júl. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!