Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kéne barátokat szerezne...

Hogyan kéne barátokat szereznem egy nyári táborban?

Figyelt kérdés

Szóval lesz ez a tábor július végén/augusztus elején. Nagyon szeretnék menni, mert érdekesnek tűnik és legalább nem itthon telefonoznék. Az a gond hogy nem tudok egyik pillanatról a másikra beilleszkedni valahova és megnyílni több ember előtt. Itt pedig ugye csak 4-5 napról van szó és gyorsan kéne valakikkel összehaverkodni. Itt csak az én korosztályomból lesznek gyerekek, de attól félek hogy egész végig egyedül fogok ülni. Eddig sosem kellett kimondottan barátokat szereznem mert az osztályban és a csapatomban is valahogy magától kialakultak a barátságok. Az is eszembe jutott hogy "oké akkor inkább nem megyek, nem égetem magam direkt, tökmindegy", de úgy érzem hogy ez egyfajta megfutamodás lenne.

Tisztában vagyok vele hogy ez gyáva dolog lenne, de úgy gondolom hogy tényleg felesleges vesződés lenne az egész tábor. A barátaimat akik szóba jöhettek volna a tábornál, egytől-egyig megkérdeztem, de vagy valami béna kifogással jöttek, vagy egyszerűen nem érdekli őket a tábor.


Az a lényeg hogy szeretnék pár tippet, tanácsot kérni arra az esetre ha elmegyek és addigra sem találok semmilyen barátot akivel elmehetnék. Előre is köszönöm ha végigolvastad és tudnál válaszolni rá! :)



2018. júl. 6. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Például menj oda ha fociznak és kérdezd meg, hogy beállhatsz e. Mire vége a focizásnak már haverok is vagytok, aztán másnap is mehet velük a foci, stb :D
2018. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A "kéne" nem hangzik jól.


Muszáj barátokat szerezned? Nem csak lehetőség? Mi van, ha nem szerzel? Lesz 5 magányos napod, és? Utána is lesz nap, nem?

2018. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!