Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhet velem, ha nem...

Mi történhet velem, ha nem fizetem vissza a kölcsönt?

Figyelt kérdés
Például tegyük fel, kb 2-3 hónapja ismert haveromtól kölcsönkérek 8 ezer forintot és mondjuk van olyan balfék, hogy megadja. Semmi írásos bizonyíték nem lenne róla, csak a paypal átutalás, hiszen skypeon beszélünk. Bekamuznám pl hogy pár napon belül megjön a fizetés, és visszaadom. És amikor eljön a visszautalás időpontja, benyögöm, hogy még nem jött meg a fizetés és várjon, majd szólok. Utána pedig az összes kapcsolatomat megszakítom vele. Lehet valami nagyobb ügy ebből? Oké, -1 haver, nem mintha sokat számítana de hé, ingyen 8 ezres játék :D

2018. júl. 7. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mennél el dolgozni, te mocsok.
2018. júl. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyeneknek mind te idovel nem is koszonnek mar sehol, es csodalkozik hogy egy haverja se maradt, es meloban is csak megturik, de nincs ujabb haverja.

Parszor el tudod jatszani, de van szemelyes tapasztalatom hogy a sors nem felejt. Meg 300 km-rol sem.

2018. júl. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem akarod vagy nem tudod megadni? Utóbbi esetben nem 300, de 800 km-t is utaznék egy pofánverésért, nem érdekel, hogy többe van az út.
2018. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 8kt ér a becsülete, annak az élete sem többet.
2018. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igazi féreg vagy ezek szerint ;)
2018. júl. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Semmi gond:


BTK 373. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el.


Na ezt a törvényt szegted meg, max 2 évvel megúszod ha feljelent :D

2018. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Eljött ma a visszafizetés napja, hát nem tudok mit visszafizetni xD Majd holnap kérek apától rá pénzt, visszafizetek neki 3000 ft-ot ha ad apa, és akkor remélem elengedi a többi 5000-et :D
2018. júl. 10. 18:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ez a kényszeredett xD-zés nagyon gyerekes. Te is tudod hogy nem vicces, más sem nevet rajta, inkább kínos.
2018. júl. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18 vagyok :D Tudom, hogy nem vicces, csak már hozzászoktam.
2018. júl. 10. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!