Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen könnyen elfeledett a...

Ilyen könnyen elfeledett a lány? Bőven lent

Figyelt kérdés

Voltatok olyan helyzetben , amikor egy lányt felsegítetek az életben szinte legjobb barátja leszel a lánynak , ő pedig egy idő után hirtelen "lecserél" egy másik srácra és már nem is ír/beszél ? Ha írt is akkor 3-4 naponta a csávóról..

Én értem , hogy szerelmes lett, de nekem akkor is rosszul esik, hogy ezért "ignorál"

-Ezért elfeledtem,letiltottam

-eltelt egy hónap , és olyat hallok vissza , hogy másnak is a srácokról beszél

-Rólam már említést sem tesz,nem is zavarja , hogy letiltottam.

És már egy ideje a hiányával küzdöm



Ha valaki tapasztalt már ilyet

Előre is köszönöm a válaszokat és a tanácsokat :).



2018. júl. 7. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:

A szerelem mindig felülírja a barátságot. Ha ezért letiltottad, az rád nézvést gáz.


Ha elfeledted, akkor meg miért hiányzik?

2018. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Elvolt, de egy haverom felhozta, és így visszaestem.

Nem azért tiltottam le, mert szeretem

hanem már nincs rám szüksége, másokkal boldog.

És nem az fáj ,hogy mást szeret, hanem azért mert kihasználva érzem magam.

2018. júl. 7. 13:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Te egy hisztis, önző, fárasztó embernek tűnsz.
2018. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon vagyok a felsoroltak közül egyiksem, véleményedet köszönöm , Veszekedni nem fogok . :D
2018. júl. 7. 14:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyértelműen nem is rám jellemző , hogy nyálas vagyok, hiszen először kérek tanácsot ezügyben, de konkrétán egy ilyen témában mit vártál ?
2018. júl. 7. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:
en ezert nem segitek senkit fel a foldrol. nem lehet senkitol se elvarni, hogy halaja jeleul orokke a baratom legyen, igy en inkabb csak baratkozok, aztan segitsen mindenki magan. mas, ha megkernek, de tulajdonkeppen szerintem te ugy segitettel, h o nem is kerte konkretan. kihasznalt? igen. legalabbis jogosan faj szerintem. de a lanyok mar csak ilyenek, szivas. :D legy onzo, ha meg segitessz akkor ne erdekbol tedd. irthatnal is mondjuk a lanynak, hogy miujsag vele, hatha eszbe kap, hogy nem volt ez a reszerol fair.:D
2018. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2018. júl. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!