Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek? Ha ti lennétek a...

Szerintetek? Ha ti lennétek a szüleim hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiu .. akivel hónapok óta tartom a kapcsolatot facebookon . Győrben lakik én pedig Pécsen . ! Nagyon kedvelem és ő is engem és itt a nyár de nagyon messze vagyunk egymástol .. 17 éves vagyok a srác pedig 21 . !

Elterveztük h augusztus közepe felé lejönne hozzám pár napra h jobban megismerjük egymást ,. De a szüleim elég maradiak .. és gözöm sincs mivel tudnám meggyözni öket h lejöhessen ..! NEm akarok töle semmi olyasmint mármint a sráctol de iszonyat jo barátra leltem benne . és jo lenne vele találkozni. a Helyemben hogy álnátok oda a szüleitek mellé h ebbe bele egyezzenek ?

( sosem volt velem semmi probléma , tanulok még most is jelenleg pszichologusnak tanulok, mindig mindent megcsinálok amizt kérnek és még 13 éves korom ota dolgozom h tudjak nekik segiteni )



2018. júl. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha én lennék édesapád jöhet, de nem nálunk alszik.
2018. júl. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lejöhetne felőlem, gondolom dolgozik, van pénze, tud kivenni magának szobát.

Ha azt akarjátok elérni, hogy nálatok alhasson, az érthető, hogy nem fog sikerülni. Attól, hogy fészbukon dumáltok, még nem ismered, ugyanúgy vadidegen, pláne a szüleid számára.

Napközben meg gondolom el fognak engedni vele találkozni, fagyizni, sétálgatni, ilyesmi. Azzal nincs semmi gond.

2018. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt a sráccal is tisztáznod kéne, hogy te nem akarsz tőle semmi olyasmit, mert lehet, hogy ő viszont akarna tőled.
2018. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Melyik KÖZÉPISKOLÁBAN tanulsz pszichlógusnak, mikor az EGYETEMI szak? :D


Amúgy ne áltasd magad, 99%, hogy a srác nem mezei virágot szedni menne hozzátok, hanem abban reménykedik, hgoy a "jóbartánője" legalább lecumizza :)

2018. júl. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért nem vesz ki egy szobát? Nektek is jobb lenne, nem kéne a szülőket kerülgetni.

Amúgy normális reakció a szüleidtől, ez nem maradisag, egyszerűen féltő szülők.

2018. júl. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a szülőd, megengedném, hogy találkozz vele, de azért óvintézkedésekkel (annyi manipulatív perverz barom van, hogy azért nem árt óvatosnak lenni). De nálunk nem aludhatna, nem akarnék vadidegen 20oéves srácokat kerülgetni a lakásomban reggelente,
2018. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem hívnám magamhoz. Nagyfiú ő már, simán el tud aludni egy közeli panzióban. Több okból is. Most csak egyet írnék: Nem biztos, hogy élőben olyan kényelmes lesz neki vagy neked, mint neten és ha rosszul sülne el, mégsem a magán szférátokba engedted be, illetve ő sem érzi magát így annyira rátok utalva. Azt gondolom, hogyha hívok magamhoz valakit, akkor a szállás költségét nekem kéne állni. De nyilván ez megbeszélés kérdése, hogy egyik félnek se legyen kellemetlen.
2018. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!