Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg lehet e még menteni a...

Meg lehet e még menteni a barátságunkat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 13. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma, ami miatt ezt a kérdést feltetted?
2018. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnőm kavart a mostoha apámmal és ezt el is mondta nekem.

Tiszteltem mert elmondta, viszon tudta jól, hogy a mostoha apám keserűséget okozott a családunknak én ezért is költöztem el és ő ezért lett később kidobva.Csalódtam is barátnőmben és el is mondtam neki.

Ő azt válaszolta, hogy ő szerinte nem csinált ezzel semmi rosszat.

Szakítottak is elmondása szerint miattam.

A probléma az volt, hogy rájöttem, hogy a mostoha apám még együtt volt anyámmal mikor a barátnőmmel kavart.

Mivel megígértem barátnőmnek, hogy nem árulom el így befogtam a szám.

Majd Édesanyám mondja, hogy tud mindenről(ekkor már mostohámmal elváltak)

Így én sem tagadtam, hogy tudom.

Viszont egy buliban anyám és a barátnőm is ott volt.

Anyám beolvasott neki, Ő pedig tagadott mindent.Én erre csak annyit mondtam, hogy mostohámmal nem szabad foglalkozni.

Ettől kezdve nem szólt barátnőm hozzám és letiltott ennek 3 hónapja már.

Szerintetek vége a 20 éve tartó barádságunknak?

2018. júl. 13. 10:36
 3/9 anonim válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de eléggé úgy tűnik.
2018. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vége.
2018. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én messzire elkerülném őt ezek után.
2018. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintetek kinek van igaza ki a hibás?

Még a közös barátunknak is azt mondja, hogy nem volt köztük semmi és nekem hinnem kéne neki.

Nem értem miért hazudik, szerintetek?

2018. júl. 13. 15:11
 7/9 anonim válasza:
Már megbocsáss, de szerintem 20 év alatt valami félrecsúszott a barátnődnél, és egy igazi kis gerinctelen patkány lett belőle. Bocs a durva nyelvezetért, épp én is egy baráti árulás közepén vagyok. Találjátok meg a lelki békéteket anyukáddal. Az ilyenkor a legfontosabb.
2018. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj a bnőd ezt az utat választotta. Neki egy kis kavarás többet ér mint egy 20 éves barátság. Te azon agyalsz hogy kinek van igaza meg azon hogy még lehet ementeni a barátsagunkat. Hát figyelj most őszintén ezek után amit a bnőd tett még teagyalsz azon hogy hogyan tudnád a barátsagotokat helyrehozni miközben ő mérlegelés nélkül leszarta azt a 20évet ésa farkat választotta. Sztem neagyalj ezen szard le keress új barátokat. Csak az idődetpazarlod rá.
2019. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ilyen helyzetben csak azt nézném hogy ő amikor a mostoháddal lefeküdt ő Nem foglalkozott azzal hogyesetleg neked ez hogy eshet mivel téged is érint. Ha neki egy farok fontosabb mint ennyi év barátság akkormenjen majd még tudja hogy mijen barátok nélkül élni.
2019. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!