Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Menjek el vagy ne menjek el...

Menjek el vagy ne menjek el velük?

Figyelt kérdés

Sziasztok ,eléggé magamnak való vagyok,de nem azért ,mert annyira igénylem a magányt,hanem nincs valami jó szociális készségem és nem tudok megnyílni társaságban,nehezen tudok bekapcsolódni a beszélgetésbe stb.

Szóval volt nekem két éve egy társaság akik úgy ahogy befogadtak. Hívtak ide oda bulizni. De leginkább egy lány aki köztük a legnagyobb összetartó erő. Én vele elég jóban vagyok,meg vele azért tudok témázgatni,neki van egy legjobb barátnője és amúgy azzal a lánnyal is jóban vagyok, de a társaság többi tagjával egyáltalán nem. Ezért sokszor volt az,hogy nem emntem el hibáa hívtak és ez így ment hónapokig majd utána nem is hívtak többet. Erre most látom,hogy a csaj meghívott egy buliba ahova csak pár embert hívott el, 10-et. Nem tudom hova tenni a dolgot,hogy miért hívott el amikor x hónapja nem beszélünk és azelőtt folyton nem jelentem meg? Szerintetek menjek el? Mi legyen? Amúgy szívesen mennék,de furcsa,hogy meghívott,meg nem tudom miről fogok beszélgetni,vagyis van pár kérdésem,hogy mi van velük ilyenek,de fura az egész.


2018. júl. 13. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Én nem mennék a helyedben.Aki több hónapig barátként meg sem kérdezi, hogy hogy vagy, mi ujság veled, szükséged van-e bármire, az nem barát, de még csak jó ismerősnek sem lehet mondani.
2018. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez teljesen jogos,de azért szerintem itt én vagyok a hibás. Mármint ő hívott rengeteget ,hogy bulikba én meg mondtam,hogy megyek,aztán egy nappal előtte,ja még se megyek. És ezt sokszor csináltam. Szóval érthető az ő részéről is,hogy nem keresett. Én sem kerestem amúgy soha. Nem tudom miért,mint mondtam magamból kiindulva,hogy ilyen kis szerencsétlen vagyok a társasági dolgokban. Azért az ő részéről érzem,hogy mégis gondol rám,ha már megint elhívott valahova csak akar látni,vagy nem?
2018. júl. 13. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyessel ellenkeznék.

Soraidat olvasva különös hasonlóságot véltem felfedezni közted és egy barátom között.

A másik oldalról beszélnék. Ez a srác aki hasonlít rád, szintén magának való, kb ugyan annyi ideje ismerjük, és szintén csak 2 lánnyal beszél szinte (de nincs köztük barátságon túl semmi). Ennek ellenére ideig óráig próbáltuk elérni, de facebookon kívül ritkán lehet beszélni vele. Ezért már csak akkor hívjuk hogyha valami házibulit előre szervezünk. Nem hívjuk minden kis aprósághoz. Úgyse jön, akkor minek?

Ennek ellenére nagyon örülnénk ha eljönne. Jó vala beszélgetni akkor is ha visszafogottabb. Csak már belefáradunk hogy könyörögni kell hogy kitegye a lábát a házból.


Szerintem menj el.

2018. júl. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg szívesen mennék meg mostanában pont epekedtem magamban,hogy emiatt nincsenek barátaim,hogy mindig leráztam őket. De bennem van rengeteg félelem,hogy a külsőm nem megfelelő,mert ők ilyen nagyon "menő" társaság és azt is éreztem,hogy kilógok mind külsőleg mind szociálisan. De ugyanakkor nagyon sok jó dologgal járna együtt,ha bekerülnék újra közéjük. De tényleg azért rettegek,hogy mi lesz,ha nem felelk meg nekik meg,hogy tényleg el akar hívni az a lány?? Miért hívott meg?
2018. júl. 13. 14:54
 5/5 anonim ***** válasza:

MINDENKÉPP MENJ!


Ismerősökön keresztül a legkönnyebb új ismertségeket szerezni. Szóval lehet, hogy szar haverjaid ez a társaság, de ha otthon kuksolsz, akkor magad maradsz örökre. Ki kell mozdulni, ismerkedni kell új emberekkel.

2018. júl. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!