Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi lenne a reakciód ha kiderül...

Mi lenne a reakciód ha kiderülne a legjobb haverodról hogy biszexuális vagy meleg?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem különösebben érdekelne. Felőlem az ámbráscetekhez is vonzódhat amíg jól elvagyunk.
2018. júl. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mivel a legjobb haverom, pár meleg viccet tuti elsütnék neki. Nem venné rossz néven. Ezen kívül semmi sem történne, ugyanolyan ember ettől még, mint én vagy Te, kedves kérdező.
2018. júl. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Elmondanám neki, hogy örülök, hogy megbízott bennem annyira, hogy elmondta, aztán nem csinálnék belőle nagy ügyet. Mert nem is az...
2018. júl. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tàvolságtartóbb lett. Mármint a legjobb haver.


24 FBI

2018. júl. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, fogok tudni segíteni a válaszommal, mert személyes érintettségem van benne.


Én is meleg vagyok. Nem az a fajta, aki "hirdeti" a dolgot, meg "kampányol" mellette. Azt a magamutogatós részét én sem bírom, és meg tudom érteni azokat, akiket kihoz a sodrából, amikor egy felvonuláson lila latexcsizmás nyolcvanéves neonpinkszakállú "bácsi" táncol korbáccsal a főúton. Ezzel a részével én sem értek egyet. Se nem hirdettem, se nem titkoltam soha. Nem hoztam fel csak úgy, ha viszont megkérdeztek, akkor válaszoltam.


Barátaimmal szemben kötelességemnek érzem azt, hogy őszinte legyek. Sokáig nagyon féltem a reakcióktól. Aztán az egyik barátomnak elmondtam, mi is a helyzet. Aztán a másiknak is. Majd a harmadiknak, és így tovább... Kizárólag közeli barátoknak, akikkel sok időt töltünk együtt. Mindenféle "havernak", meg egyszerlátott embernek nem.


Nagyon, de nagyon meglepett az, hogy mennyire "jól fogadták" a dolgot. Korábban rettenetesen féltem. Mivel tulajdonságokban nem igazán mutatkozik meg ez nálam, ezért tényleg féltem, hogy mi lesz majd ekkor, ha "180 fokot fordulok" a szemükben... De nem fordultam. Meglepően könnyen, és jól fogadták. Őszintén. Nem az volt, hogy nyomtak egy kellemes műmosolyt, majd másnap már sugdolóztak, hogy a "mocskos b..zi"... (Mert ugye ilyen emberek is vannak.)


Legjobban talán az lepett meg, amikor korábban talán homofóbnak tekinthető barátomnak mondtam el. Talán az ő reakciójától féltem a legjobban, mert mikor korábban egy "tegyük fel" szintjén megemlítettem a dolgot - természetesen harmadik személyként beszélve a témáról - elég lesújtó választ adott. Ám amikor elmondtam neki, gondolkodóba esett. Mert számára ez nagy dilemma volt. Egy "elvi" rész, melyre nem néz jó szemmel, és én - a barátja, aki nagyon fontos a számára.


Elfogadta ő is. És bizony voltak beszólogatások, meg viccek, nem is kevés. :D És jó volt. Baráti szinten ment az odamondogatás, oldottan, feszültség nélkül volt jelen köztünk ez az identitásbeli tény.


Szóval én eddig - tényleg minden esetben - pozitív reakciókat kaptam. Elárulom a titkot is, hátha ezzel is hasznára tudok lenni azoknak, akik ezt olvassák: Abból állt ez a titok, hogy minden reakció kivétel nélkül pozitív volt felém, mert a személyiségem volt az, amit annyira megszerettek, hogy azt bármilyen "plusz infó" sem tudná "befeketíteni".

2018. júl. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Nem változna semmi.
2018. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, mert megbízott bennem és elmondta. Ugyanúgy barátok lennénk.
2018. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Eleve ahhoz van közöm, amit nekem elmond és ez alapján semmi sem változik.
2018. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, semmi különös azon kívül, hogy örülnek amiert megbízok bennem es elmondja.
2018. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 he84 ***** válasza:
100%
Teljesen elfogadnám.
2018. júl. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!