Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gonosz vagyok,...

Szerintetek gonosz vagyok, rossz barátnő lennék?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm pár hónapja megismekedett egy férfival és nem olyan régóta együtt is járnak. Én teljesen ledöbbentem, mikor először megláttam ezt a pasit. Mert hogy nagyon kövér, legalább 120 kiló (nagy a hasa, a feneke és nem is jóképű). A barátnőm pedig vékony alkatú csinos lány. Szóval szerintem egyáltalán nem illenek össze, sokkal jobbat is kaphatna a barátnőm. A hideg kiráz, mikor hozzáér a pasi. Amúgy jó fej, meg vicces és látom milyen jól bánik a barátnőmmel (nyilván nagyon teper), de akkor sem szeretem őket együtt látni. Legszívesebben szétválasztanám valahogy őket. De ezeket persze nem mondom neki és nem is teszek semmit. Viszont rosszul érzem magam, hogy nem tudok örülni a boldogságának. De egyszerűen nem tudok jó szívvel rájuk nézni. Szóval ez gonoszság tőlem? Nem vagyok jó barátnő?
2018. júl. 16. 08:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz vele, és ha úgy vesszük, nincs sok közöd hozzá, hogy kivel van együtt.
2018. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Talán megtanulod végre hogy a külső nem minden.
2018. júl. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
47%

Akkor én egy rendes és remek önismerettel rendelkező ember vagyok, azért nem is próbálkozok csajozni mert kövér vagyok, és megkímélem az esetleges kiválasztott személy ismerőseit az undortól. És igen van alapja, hiába vagyok pl. tisztaságmániás, a kövérekről , rólunk az a kép alakult ki, hogy undorítóak vagyunk.


Ilyenkor amúgy rossz érzésem van, ha megjelenés alapján ítélkezik az ember, mi lenne ha cigány ember lenne a barátja? Akkor most az lenne a baj, hogy büdös? Mivel ügye sztereotípia, hogy a cigányok csak büdösek és bűnözők lehetnek és ha meg nem akkor biztosan az lesz, vagy titkol valamit, mert nem diplomás akkor csak van valami rejtegetni valója ,mert ügye egy cigány vagy gettós lehet vagy rákkutató.


Amúgy sok olyan dolog lesz az életbe amin túl kell lépni, jelen esetben gondol arra ,hogy nem lesznek sokáig együtt a barátnőd meg a kövér (mert ügye kövér ember nem ember mert nem sportol). Semmi nem tart örökké.

2018. júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy gonosz, csak buta. Mert szerinted a kövér emberek nem jók, taszítóak. A te gondolatod sokkal undorítóbb, jobban kirázza az embert mint az, hogy 2 ember 40 kiló különbséggel együtt vannak. Mikor fogsz rájönni, hogy nem a külső számít?

Csak megjegyzem: 57 kilós csinos nő vagyok. A férjem 120 kilós, nagy pocakú, kopasz férfi. 17 éve szerettem bele, és akkor is így nézett ki. Lehet nagy a hasa, lehet nem jó képű, de aranyszíve van, és hatalmas humora.

2018. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

chö...

Kit érdekelnek a belső értékek ha egyszer dagadt vagy és nem vagy jóképű, lehetsz te intelligens, okos, jó humorú, gáláns, udvarias, kedves, önzetlen, ha dagadt vagy kész vagy magányos lehetsz vagy csak harcikocával lehetsz együtt. Kb mintha ezt írtad volna kérdező, no offense, de úgy tűnik a barátnőd érettebb nálad.

2018. júl. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5%
nem vagy az, teljesen jogos. én konkrétan ledöbbennék ha akármelyik barátnőm valami undormányt mutatna be, és meg is mondanám neki a véleményemet. nem próbálnám őket szétválasztani konkrétan, mert rájön majd magától is hogy ez így nem megy.. (nagyon különböző vonzósági szintű emberek SOHA nem fognak jó, hosszú kapcsolatban lenni) de minimum elmondanám a véleményemet. megmondanám hogy örülök ha talált valakit akit szeret, DE... szerintem épphogy az őszinteség a jó barátság alapja. kérdezz rá finoman. hogy mégis hol találkoztak, vagy mi fogta meg benne? esetleg ejtsd el hogy nem is tudtad hogy ez az esete, stb.. és részvétem. undorító lehet nézni őket. 23/normális külsejű lány helyes izmos férfival
2018. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
27%

Látom, jó a 0-ra pontozás technikád, de következőket próbáld megérteni, hasznodra válik az életedben, és mellőzd a pontozást.

Sajnos a válasz: igen. Kívülről a te választásodat sem fogják megérteni. Szerintem egy párkapcsolatot nem lehet kívülről megérteni, mert annak a lényege a bensőséges "kettőből - eggyé válás".

Amely a legnagyszerűbb lehetőségünk az életben. Ezért küzd mindenki, ezért olyan meghatározó és ezért szenvedünk a legtöbbet, mert ez csak potenciálisan adott aktuálisan csak nagyon keveseknek sikerül. Rómeó és Júlia. Nekik talán. Perszer kívülről ezt sem tudjuk, nem értjük kívülről a szexuáluniót, mint ahogy a halál rohamait sem értjük kívülről, tulajdonképp még magunkat sem értjük, mert olyan mély és bensőséges - hogy amikor benne vagyunk nincs lehetőség "rátekinteni" - ilyen az intuíció és az ihlet is - amikor "kikerülünk belőle" már kívülről rátekintve, alanyi-tárgyi dichotómiában nem érthető.

2018. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ismerős helyzet. Én 48 kiló vagyok, párom 120. Ha a "legjobb barátnőm" szét akarna minket választani, mert nem egy Johnny Depp, akkor páros lábbal rugnám őt ki, hogy csak a Marson ér segget. Az ilyen az nem barátnő.
2018. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem te inkább féltékeny vagy, félsz, hogy, majd veled kevesebbet foglalkozik a barátnőd. Amúgy igen, bunkóság valakit a testsúlya alapján megítélni.
2018. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy jó fej, meg vicces és látom milyen jól bánik a barátnőmmel"


Mégis mi a kérdés? Illene már kilyukasztani azt a rózsaszín felhőt a kis fejecskéd fölött mádám, hogy nem minden lány a kockahasra megy. Te belülről nagyon egy rothadó személy lehetsz ha ilyenekkel foglalkozol, és valamiért azt érzem féltékeny is vagy a barátnődre mert talált valakit aki végre jól bánik vele. De neked ilyen felfogással úgy sem jut semmi kedvesség. Legalábbis remélem. Meg azt is, hogy te vagy az egyetlen ilyen hihetetlenül beképzelt gondolkodású ezen a földön, mert ebből egy is elég.

Gonosz vagy, és egyáltalán nem vagy jó barátnő. Sőt, remélen kiderül mit gondolsz és a barátnőd elhajt jó messzire.


(Egyébként meg a 120kg nem is olyan vészes, bár ez test alkattól is függ. Van akinek épp mackós, és sok lány meg azt szereti. Vagyis az olyan lányok akiknek nem kizáró ok a nem kocka has, és adnak a belsőre is..)

Tee

2018. júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!