Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is "gonosz"...

Szerintetek is "gonosz" vagyok? Előre közlöm, hogy nem vagyok stréber, mielőtt valaki így kommentálná :D

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek nehézségei vannak történelemből. Mivel abból én ötös vagyok, bevállaltam, hogy korrepetálom. Ez így oké, de átmegyek hozzá délután, és azt vettem észre /miután már vagy tíz percre magyaráztam a könyv felett/, hogy egyáltalán nem figyel. Ezt bizonyítja az is, hogy a pasijával beszélt Viber-en. Egy kicsit rosszul esett, hogy ennyire tojt a fejemre. Na nem baj. Egy kis idő után befejezte, és akkor tényleg elkezdtem korrepetálni. Másnap természetesen feleltette a tanár, és EGYÁLTALÁN nem tudott semmit. Még azt sem, amit legalább 5x elmondtunk (néha másik barátnőm is átmegy neki segíteni). Kicsit kiakadtam. Azóta úgymond "zaklat", hogy segítsek neki. Ha nincs időm átmenni akkor skype-on. Múltkor is skypeoltunk, és azt látom a webkamerába, hogy míg én pofázok, ő fejeket vág, és tök jól el van magába. Erre fogtam magam, és kiléptem. Azóta nem szól hozzám. Értelmesen megmondtam neki, hogy miért nem látom értelmét annak, hogy segítsek neki. Ő azt hiszi, hogy attól, hogy én dumálok a vonal másik végén, már tudja is az anyagot. De leszarja, és rám haragszik, hogy, hogy lehetek ilyen szemét. Szerintetek mit tegyek? :(

2013. febr. 25. 17:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Messzire kerülném az ilyen embert...te jó szívvel segítesz neki, ő konkrétan arra sem veszi a fáradtságot, hogy figyeljen, és még neki áll feljebb? Egyébként meg könyörgöm...történelem, azt magolni kell, vagy leül a s*ggére és megtanulja, vagy nem, ehhez te kevés vagy...


Ha ettől gonosz vagyok, hát legyen, de én biztosan nem segítenék neki.

2013. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem figyel, nem érdekli, ennyire becsüli a segítségedet, akkor ne törd miatta Magad. Csak azt lehet megtanítani valamire, ha a tanítvány is akarja.

Történelmet tanulni kell. Nem olyan, mint a matek, hogy el kelljen magyarázni a logikáját. Lusta mellé ülni a könyvnek, és tanulni. Hagyd, felesleges falra hányni a borsót.

2013. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki,hogy keressen magának egy magántanárt. Mert ha te és másik bnőd vagytok olyan rendesek,hogy segítetek neki, ami a saját szabadidőtöket veszi el, akkor legalább annyi lehetne benne,hogy nem viselkedik tapló módon és tényleg figyel arra amit neki magyaráztok.
2013. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
hallod és mi bajod lesz ha besértődött? úgy járt,legyen el magával, te ettől ne érzezd szarul magad!
2013. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én a továbbiakban biztos, hogy nem foglalkoznék vele. Csináljon amit akar. Ha a szóból nem ért, hogy figyeljen oda legalább, amikor magyarázol és ne a pasijával trécseljen, akkor nagyon tudom sajnálni, de ne az én időmet rabolja feleslegesen.
2013. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az én bnőm is ilyen. belefáradtam, hogy végig csak bambul és nem tud megismételni 1 mondatot, mikor 2 perccel azelőtt mondtam el. nem is segítek neki már.
2013. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
hagyd a g*cibe. amúgy meg törtnélemen nem tudom mit kell korrepetálni.. csak megkell tanulni. nem kel hozzá semmi logika, csak magolni kell
2013. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy mód van r, kerüld a sötét embereket!
2013. febr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
biztos, hogy ilyen barátnőre szükséged van aki kihasznál?
2013. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát szerintem sem kell hozzá túl sok logika, de a korrepetálás dolog azzal kezdődött, hogy segítsek neki kifejezni magát..Mert, hogy ő megtanulja ám az anyagot, de se leírni, se elmondani nem tudja...Ez eléggé érdekes. Amikor mondta ezt a mondatot mondta, akkor nyomtam ki a skype-ot.


Igazatok van. Nem foglalkozom vele. Majd megtanul egyedül tanulni. Annak tényleg nincs semmi értelme, hogy elismétlem hangosan ugyanazt, ami a könyvben le van írva...

2013. febr. 25. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!