Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugye ti sem szívesen lógnátok...

Ugye ti sem szívesen lógnátok egy ilyen "baráttal"?

Figyelt kérdés

Ahol a nagyszüleim laknak , ott van egy lány a szomszédban , akit gyerek korom óta ismerek , bár nem nagyon ismerjük egymást , mivel egyrészt ritkán találkozunk , régebben volt , hogy évekig nem találkoztunk mert ő sosem volt otthon.

Ma már 16 éves, én 17 , szóval már nem vigyáznak a nagyszülei , mikor a szülei dolgoznak.

Nekem az a problémám , hogy mindig amikor itt vagyok a mamáéknál, ő folyton zaklat , hogy találkozzunk délelőtt, találkozzunk délután , és ha azt mondom hogy bocsi most nem akkor zokon veszi -.- , az anyjának meg úgy adja elő hogy én utálom meg nem akarok vele találkozni...Hát nem is szívesen vagyok már vele , továbbá azért , mert feltűnően foglalkoztatja hogy én mit kapok meg , mennyi pénzünk van. Mindig, , mikor először találkozunk , az első kérdései között van , hogy milyen telefonom van( 2 éve ugyanaz de mindegy) meghogy hova megyünk nyaralni(soha mem megyünk külföldre mint ő) ez még ok is lenne , ha nem kezdene rá menőzni , hogy ő jajj megy törökbe , aztán ilyen dumát vág nekem , hogy az osztálytársának honnan van annyi pénze , hogy egy nyáron 2x megy külföldre.. Én meg csak ott állok és azt se tudom mit szóljak..

Mindig kitalál hülyeségeket , hogy aludjak nála , mikor jól tudja hogy soha nem engedik meg , meghogy menjünk el busszal valahova messzire. Most azt hogy menjünk a Szigetre, egyedül , amilyen kis beszari nem csak magamra , még rá is vigyáznom kéne. A kedvencem az volt , hogy el akart hívni hozzájuk a balatonon a nyaralójukba mikor én is ott vagyok ( természetesen nem egy városban a balacsin de már fel sem háborodok) ja, és majd vacsira hazamehetek és a fejemhez vágta hogy azért , mert mindig azért akarok hazamenni a taliról DÉLBEN meg ESTE 8-KOR hogy ebédeljek/vacsizzak.. Hát ne haragudj már hogy nálunk együtt étkezik a család.

Azért is kiakad , ha mondjuk délelőtt nem találkozunk , mert én elmegyek futni vagy otthon sportolok. Mondanám , hogy jöjjön de ő lusta disznó , akkor ne jöjjön de engem ne hátráltasson!

Nem tudunk semmiről sem beszélni! Múltkor , mikor strandon voltunk , csak ültünk a medencében és kussoltunk .

Én nem szeretném erőltetni az egészet , de nem tudom lerázni magamról..

Hogyan oldjam meg?


2018. júl. 16. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek barátkozol valakivel akit nem kedvelsz?! Családot nem választhat az ember, de barátokat igen.
2018. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos kénytelen vagyok vele szimpatizálni , különben árulkodik minden badarságot rólam , az anyja meg továbbadja a mamáméknak . Am a nagyszüleim se nagyon akarják felfogni mennyire utálom ezt a csajt.
2018. júl. 16. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyszerű: elmondod a csajnak,hogy utálod és nem barátkozol vele. Aztán elmondod a mamádnak,hogy ezt a csajt utálod és hagyjanak vele békén. Ha tovább basztat valaki akkor nem kell a mamádhoz menni.
2018. júl. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!