Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül maradtam?

Egyedül maradtam?

Figyelt kérdés
Pár éve körbe vettek emberek,szinte mindig ,de lehet az én hibám is,hogy le morzsolódtak ! Nem rég kezdtem egy vállalkozást amit nem két nap beindíani.Maradt még középsulibol 1-2 barátnőm,de mita vállalkozó lettem el tüntek,nem értem miért.Én kerestem,kerestük egymást de el tűntek az utóbbí 1 évben teljesen.Nekem kéne futnom mindenki után ? Normális válaszokat szeretnék kérni szépen .!Előre is köszönöm !L26
2018. jún. 23. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy érezhetik hogy két különböző társadalmi osztályba tartoztok. Ők alkalmazottak lehetnek.
2018. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet, nem tudom mire gondoljak.

Kerestem én őket,de volt ,hogy semmiválaszt nem kaptam,pedig el olvasták

2018. jún. 23. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Probalj korodbeli vallalkozokkal ismerkedni." Kinotted oket."
2018. jún. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vagy ha válaszol is inkább le koptani próbál,le nézőek velem.

Próbálok ismerkedni ha néha van rá lehetőségem ,így társaság nélkül nehezebb.. de félek kicsit,nehogy így járjak velük is .

2018. jún. 23. 18:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is azt vettem észre az évek alatt, hogy azok, akikről azt hittem, hogy hosszú távon velem lesznek, szép lassan eltűntek. És ahogy megismertem másokat, akikkel igazán jól érzem magam, rájöttem, hogy a régiekkel nem is volt ilyen jó.
2018. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt pár ötletem, amit ha elmondtam a haveroknak/barátoknak, egyből eltávolodtak, mert túl butaságnak tűnt nekik...

Majd csak azok maradtak meg, akik ténylegesen bele is vágtak valamilyen vagány dolgba, vagy akiket nem érdekel az osztálykülönbség. (melós, informatikus, zenész barátok maradtak csak)


Érdemes a vállalkozás profiljába illő irányba nézelődni friss ismerettség után, de mindenféleképpen a saját vágyakozási/érdeklődési körödnek megfelelő közeget keress.


Sajnos a csajoknak nehezebb, mert sokkal felszínesebb a "barátságuk", mint a srácoknak, de ezt hosszú lenne kifejeteni, a lényeg, hogy nem irigyellek! :)


Viszont érdekelne, hogy milyen profilú vállalkozást indítottál, és mért pont azt, és stb stb... :)


Ha van erőd válaszolni (akár privátban), hálás lennék.


ui.: Sok erőt, kitartást a melóhoz, hidd el jó lesz az, ha belendül! :)

27F

2018. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, 25f. Már munkát is direkt úgy kerestem az utóbbi időben, hogy hátha találok ott új barátokat, jó a társaság, sok a korombeli. Hát pff... nem értem ezt a dolgot, de nekem nem megy. Vannak jóarc emberek, akikkel lehet dumálgatni, de nem olyanok, akikkel kimozdulna az ember, és viszont mások is így gondolnak rám. Neked még ez a lehetőség sem adott, max ügyfelekkel ismerkedhetnél ezek után? Hobbin keresztül lenne még jó ismerkedni, nekem azok magányos dolgok, úgyhogy abból is keresek majd társaságit, mert muszáj valamit már egyszerűen... meg korábban ismerősökön keresztül ismertem sok új embert. De végül az a kör is bezárult 😃


Régi ismerősökkel, barátokkal, haverokkal próbálkoztam én is először. Dee tényleg nem véletlen, hogy elváltak útjaink, vagy sosem voltunk igazi barátságban.

2018. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozással foglalkozol? Nem lehet hogy megvaltoztal? 26evesen mégis hogy sikerült ez?
2018. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!