Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miután a barátom akiben...

Miután a barátom akiben bíztam faképnél hagyott most a nővére a szeretőm. Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkori barátommal megromlott a kapcsolatom és hosszú évek óta nem is láttam őt. Azt hittem sokáig, hogy barátok vagyunk, és rajta kívül nem is volt bizalmas viszonyom mással. De lemondott a barátságunkról. Mint meg tudtam, az az, hogy rájöttem: mert unt engem, vagy mert lenézett engem, pedig Ő is , sőt inkább ő az aki egy lúzer maradt egész életében!


De vannak féltestvérei, akik jobbak mint Ő. És megismerkedtem a féltestvérével, a nővérével. Együtt dolgoztunk, és nagyon vonzó nő. Mint kiderült Ő is utálja őt is és az anyját is. Mert elcsábította az apját, és mert szégyelli is. És közel kerültünk egymáshoz, nem azért, hogy bosszantsuk - de egyfajta vonzalom alakult ki. És együtt keveredtünk dolgokba. Nem szeretjük egymást, csak szeretünk beszélni, szeretjük, hogy valaki van akivel közös titkunk van, időnként összejárunk. És gyakran beszélünk róla is. De iszonyú jó érzés lenne, és várom is, hogy a híres féltesója meg tudja, hogy viszonyunk van, hátha azt érezné, hogy inkább őt választottam volna helyette is.


Egy a bökkenő - akkor is összejártunk amikor együtt éltem a párommal, ezt nagyon szégyelltem egy időben, de már ő sem érdekel más okok miatt.



2018. júl. 18. 22:33
 1/4 A kérdező kommentje:

A kérdés egyik apropója, hogy szerintetek kezdjünk-e el hivatalosan is együtt járni, vagy együtt élni? Sokan sejtik nyilván az ismerősi köreinkből, hogy van közünk egymáshoz, a volt párjaink mindenképpen például.


és sok mindent csináltunk együtt, sok mindent követtünk el együtt, a cégnél kifejezetten szimbiózisban működnünk.

2018. júl. 18. 22:36
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Te vagy Venum, hogy szimbiózisban éltek vagy mi?


Amúgy meg.. baromi gyerekes vagy. Nem gondolod, hogy a kis barátos pont emiatt sz.rt le? Mert mindenre ilyen gyerekesen reagáltál? Ennyi év utan is ezen rágódsz?! Mentális problémáid vannak haver, fordulj orvoshoz. A volt barátodat pont, hogy nem fogja érdekelni kivel dugsz. Max azt fogja gondolni, hogy egy nyomi vagy és így próbalod bosszantani. Felnőhetnél..

2018. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi ebben a gyerekes? Gyerekes emberek nem tudnak gyűlölni.
2018. júl. 18. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok, ugyanazt, amit az exhaverod: érdektelen. Senkit nem érdekelt az sem, hogy titokban fektetetted meg a nővérét, meg az sem, ha felvállalod őt. Unalmasan átlagosak vagytok.
2018. júl. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!