Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretném megérteni és rájönni...

Szeretném megérteni és rájönni, hogy miért van ez?

Figyelt kérdés

Március környékén egy fiúval kezdeményeztem beszélgetést (nem baráti okból )

A srác előtte 1 hónapja szakított az akkori párjával, nagyon ki volt miatta.

Olyan baráti kapcsolatba kerültünk ,hogy megosztott velem mindent én voltam a lelki szemetesládája , a támasza akinek egy üzenetébe került én rohantam hozzá.

Megbeszéltük, hogy köztünk nem lehet semmi , ő nem úgy érez ... Rendben elfogadtam , bele törődtem a barátságunk innentől kezdve megingathatatlan lett a bizalommal együtt. Az exe miatt ugyanúgy ki volt.

Sok butaságot csinált , amit szerintem már a szakítás után 3-4 hónap múlva már nem kéne feszegetni ,de hát makacs. Én akkor is ott voltam mellette elmondtam a véleményem a jó és a rossz oldalát is. Soha nem köntörfalaztam előtte. Nagyon fontos lett számomra és állítólag én is neki , sokszor mondtam neki, hogy nagyon félek, hogy elveszítem. De megnyugtatott, hogy nem lesz ilyen.

Pár napja úgy érzem ,hogy lassan kilábalunk az ex dologból és talán több is lesz az új kiszemelttel. Teljes szívemből mondom én nagyon is örülök nekik, mert nagyon jó látni, hogy ennyi sz@r után végre megint boldog és össze is illenek és annyira aranyosak. De mivel újra sínen van az élete nekem már nem lesz helyem és tudom, hogy ez hülyén hangzik ,de mindig így van mindenkinek a lelkitámasza vagyok, majd miután sínen van újra az élete én kiesek és ha újra gáz van akkor megint jövök én és ápolom a lelkét, amíg megint nem lesz jó. És nem tudom, hogy miért van ez így ? Szeretek segíteni az embereknek érdekel a problémájuk , tudom rossz ha nincs senki akivel megtudnák osztani és nincs állandó barát, támasz mellettünk. Ilyenkor mindig félre teszem az én problémáimat és az övékét helyezem előtérbe , amíg azt egyengetem az enyém áll a káoszban , de valahogy az én problémáim pedig mindig alakul valahogy. Miért ,mindig akkor találkozok valakivel , ismerem meg, kerül az életembe amikor neki segítségre van szüksége, hogy az élete jobb legyen , kilábaljon abból a sz@rból amiben van ?

Mellém miért nem kerülnek ilyen emberek , addig tud valaki a támaszom lenni, amíg neki nem változik az élete, onnatól kezdve én megint egyedül maradok már nem érdekel senkit , hogy nekem az életem még " káosz" és jólesne a viszonzás, amit én adtam.

Ha másnak van ehhez hasonló története , tapasztalata vagy tudna segíteni , hogy megértsem ezt. Azt nagyon megköszönném 😇😊



18/L



2018. júl. 20. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted, velem is többször fordult elő ilyen. Mindig szívesen segítettem bárkinek, aki közel került hozzám, meghallgattam őket, bármit elmondhattak bármikor. Persze, én is kiönthettem a lelkemet nekik, de mindig is azt éreztem, hogy inkább én vagyok az, aki hallgat és tanácsot ad. Ők eltűntek, aztán akkor jöttek csak, amikor megint valami baj volt. Utána már nem válaszoltam nekik, mert éreztem, hogy kihasználnak. Szóval csak addig csináld ezt, amíg érzed, hogy kölcsönös, akkor teljesen jó ez. Kívánom, hogy neked is legyen majd egy ilyen illető.


L/20

2018. júl. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, nekem fordítva, lányokkal volt már ez így, illetve úgy érzem, most is valami ilyesmi történik. Mondhatnám, hogy ne aggódj, majd egyszer másképp fog történni, de sajnos nem lehet biztos ebben sem az ember.
2018. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, teljes mértékben így érzem,hogy miközben (ha ) működik ez az adom kapom dolog mégis én vagyok az aki meghallgatja a másikat és tanácsot ad, néha meg nem is kapok vissza semmit.

A legnehezebb nemet mondani, mégha tudod is, hogy azt kéne és nekem van ezért lelkiismeret furdallásom sokszor. Némelyik barátságok építenek, jobbá tesznek, némelyik pedig a földre tipor és elvesz és egy senkinek érzed magad.

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat😊

2018. júl. 21. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!