Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért nem lehet megérteni?...

Ezt miért nem lehet megérteni? Már megfulladok lassan.

Figyelt kérdés

Kolis vagyok és 5 szobatársam van. Van egy csaj, aki sose akarja kinyitni az ablakot és szerinte 2 perc alatt kiszellőzik az egész szoba. Ő ott ül, alszik az ablak mellett, az én ágyam pedig a szoba sarkában van, ami nem fog kiszellőzni pár perc után. Most télen annyira meleg van, hogy én már aludni se bírok, mert sose lehet kiszellőztetni. Folyton büdös van, meleg is. Nem értem, hogy miért nem érti meg, hogy nála seperc alatt felmelegszik, de nálam nem hűl le. A fűtést is levesszük, de az én ágyamnál kb. meghalunk a felettem lévővel és egyszerűen nem érti meg. Sehova se megy, előttem ér haza és kb. egy nap max. 20 percnyi szellőztetés van, mert ő fázik. Próbáltam megkérni szépen, csúnyán vagy épp sehogy.. A többiek meg pont lesz@rják. Szobát váltani nem akarok, mert jó fejek, de napok óta kialvatlan vagyok, fáj a fejem.. Nem hiszem el.

Mit tegyek???


2014. dec. 10. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szellőztess amikor nincs a szobában.
2014. dec. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ágy csere nem jöhet szóba? :) Ha fázós nem is értem mit keres az ablak mellett, neki kellene a legtávolabb lenni tőle...
2014. dec. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Add neki a takaród vagy a pulóveredet arra az időre amikor szellőztettek.
2014. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem tudsz tenni, legfeljebb önkényes alapon fogjátok, kinyitjátok az ablakot és megmondjátok hogy szartok a véleményére.


Amúgy ismerős a sztori, nekem is volt 4 ágyasban ilyen szobatárs, akinek persze hogy az ablak alatti ágy kellett, és dettó ez volt hogy ne fűtsünk mert megy rá a meleg, ne szellőztessünk mert ő megfázik.

2014. dec. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyiss ajtót, vagy

vigyél ventilátort, sajnos jobbat nem tudok

2014. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt ajtót se nyithatom ki, mert akkora a huzat.. Szóval érthetetlen, mint aki nem levegőt lélegzik.. Pedig olyan büdös van bent, hogy meghalok. Eleve pulcsiban van mindig, szóval nem értem, hogy fázik.. Már mondtam neki, hogy ülj le egy másik székre addig, de semmi. Nem, nem jöhet, mert ő direkt ablakhoz ment, hogy ne akkor nyissák ki az ablakot, amikor akarják..
2014. dec. 10. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Kolikban vannak ilyen felügyelők, nem? (nem voltam kolis,szóval nem tudom :D)

Szólj neki. Ha úgy megy be, hogy húú lányok, nem ártana szellőztetni, biztos nem állna ellent a leányzó sem és engedné kinyitni az ablakot.

2014. dec. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon foglalkoznak velünk, ez amolyan felnőtt koli.. De nem egyetemes vagy fősulis. De nem hiszem el, hogy valaki 20 évesen nem fog fel ilyeneket és még neki áll feljebb. Most is kinyitottam, hát 5 percig nem tartott, de a szenyáit meg itt keni az orrom előtt, hogy itt bűzölögjön. Nagyon kedves. Az ajtót se tudom kinyitni, mert a folyosón is rohadt büdös van. Szóval most ég, könnyezik a szemem, szétdurran a fejem.. Nagy élvezet így élni.
2014. dec. 10. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Használlj valami cselt.Modnjuk hívd ki, vagy tereld el a figyelmét, majd ha sikerült akkor Szellőztess ki kegyetlenül!!
2014. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Próbálkozom. :D de még engem szidnak le, hogy hogy beszélek vele.. De mikor hatodszorra csukja be 2 perc után, akkor nem hiszem, hogy bárki is normális hangnemben válaszolna, mikor ő kb. mindig lenézően beszél...

Persze, szeretem meg minden, de ez... Jövőre tuti ablak mellé kerülök és folyton rányitom az ablakot.

2014. dec. 10. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!